buty Adrenaline CRX?

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

buty Adrenaline CRX?

Postprzez marcel89 » N lut 16, 2014 1:36 pm

Jak w temacie, czy ktoś z Was spotkał się z tymi butami?

http://intermotors.pl/product-pol-1863- ... arny-.html

Na forum ścigacz.pl jest temat o tych butach i maja one b.pozytywne opinie. Sieć pełna jest tanich butów na moto i szczerze mówiąc nie wiem już co wybrać? A może na podstawie własnych doświadczeń poradzicie jakieś niezłe buty w rozsądnej cenie?
MARCEL
Avatar użytkownika
marcel89
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt lis 08, 2013 11:09 pm
Lokalizacja: łódzkie
Wiek: 48
Imię: Marek
Motocykl: CBF600S
W siodle: <100 kkm

Re: buty Adrenaline CRX?

Postprzez marcel89 » Pt mar 14, 2014 8:04 am

No cóż nikt z forum nie wyraził opinii na temat bucików. No trudno. Podjąłem wyzwanie i za namową kolegi, który w nich jeździ zdecydowałem się zakupić ten model. Na razie zbyt krótko je użytkuję, jednak miałem okazję w ubiegłą niedzielę przelecieć w nich prawie 200 km i mieć na nogach około 5 godzin.Więc mogę wyrazić jako taką opinię:
Jeśli chodzi o jakość to wyglądają na solidnie zrobione. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Chodzenie też nie sprawia żadnego większego problemu. Obsługa biegów w porządku (aczkolwiek w CBF-ie skrzynia pracuje przecież wzorowo :wacko: i nie wymaga specjalnych umiejętności )Przy temp. 12-15 st. noga się nie poci ani też nie marznie. Jest po prostu ok ( latem pewnie będzie gorzej :thumbdown: ) ale z tej półki cenowej butów z goretexu raczej nie znajdziemy. Jeśli chodzi o design to moim zdaniem prezentują się uniwersalnie, nie są zbyt sportowe ani turystyczne, ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Jeśli po pierwszym sezonie nic się z nimi nie stanie, to śmiało można powiedzieć, że za 350 zł tragedii nie ma :thumbsup:
MARCEL
Avatar użytkownika
marcel89
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt lis 08, 2013 11:09 pm
Lokalizacja: łódzkie
Wiek: 48
Imię: Marek
Motocykl: CBF600S
W siodle: <100 kkm


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości