Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Kasiek » Pt sie 01, 2014 6:13 am

Ale serio, ja często bywam w Warszawce. Zgrać to z wizytą pod mosteczkiem to chyba nie będzie większy problem .
Avatar użytkownika
Kasiek
Miłośnik
 
Posty: 543
Dołączył(a): Śr cze 18, 2014 7:07 pm
Imię: Kasia
Motocykl: Honda NC 750x
W siodle: <100 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez 4kowal » Śr wrz 03, 2014 11:05 pm

Różne modele można też nabyć tutaj:
http://www.dx.com/s/bluetooth?category=720

Kupowałem z tej strony kilka razy i nigdy nie było problemów.
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez mariusz_ino » Pn gru 01, 2014 1:09 pm

Zastanawiam się nad zakupem tego interkomu ale wersja bez pilota. Czy po całym sezonie jesteś nadal zadowolony? Wiadomo że jest to rozwiązanie budżetowe ale jak spełnia swoją rolę to czemu nie ;) Kupiłeś drugi dla plecaczka ? Bo mam okazję kupić zestaw lub pojedynczo i nie wiem czy nie wybrać na razie jeden ( mniejsza wtopa jakby co ;) ). Ciekaw czy zobaczy moją nawi Larka 35AT.
Obrazek
Avatar użytkownika
mariusz_ino
Użytkownik
 
Posty: 113
Dołączył(a): Śr lis 06, 2013 7:21 pm
Wiek: 46
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda CBF 600S '10
W siodle: <100 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Turos » Pn gru 01, 2014 5:27 pm

Nie kupiłem dla Plecaczka, bo w sumie by wyszło, że użyła by ze 2 może 3 razy i kasa by poszła... Nie udało mi się też niestety nikogo namówić na parowanie, GLub był chętny, ale nigdy nie wiedział jak i nie miał nigdy ze sobą instrukcji. Z Kasiek jakoś nie zgrałem tematu i tak się rozeszło jakoś i mamy już koniec sezonu :P
Generalnie za tą kasę spoko. Bateria - to jest ciekawy temat- właściwie po całym dniu jeżdżenia musiałem ładować interkoma. Nie wiem jak to ma się do innych urządzeń tego typu, ale ostatnio znajoma mi powiedział, że gość jeżdżący BMW z interkomem i kaskiem od BMW ma to samo, że cały dzień jeżdżenia i musi ładować. Także chyba te interkomy tak mają :P
Jedynie mogło by ciut głośniej nadawać rozmowy (albo powinienem kupić cichszy kask :P)
Natomiast główne zadanie czyli YANOSIK+mp3 sprawdza się fajnie i bez niepotrzebnych kabli (nie chciałem okablowania, bo by mi się ciągle gdzieś zaczepiało pewnie)
A pilocik ciekawa rzecz, ale w sumie raz z niego korzystałem. Minus jest taki, że trzeba też go ładować i łatwo go zdjąć z manetki.
Nie mam niestety żadnego odniesienia do innych systemów ani do innych kasków, czy nawet jak by to było jakbym miał moto z wyższą szybką, ale tak do 70-80 da sie pogadać w miarę. Powyżej jest już słabo na "golasie" i w głośnym kasku.
Łączyłem się z NOKIA 500 (symbian, ten ostatni), z laptopem (WIN7 i 8) oraz z Galaxy S2 (android) i nie było problemów :)
Zawsze możesz wpaść dotknąć i sobie sprawdzić na żywo jakby co ;)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7617
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Odp: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez raphi » Pn gru 01, 2014 5:57 pm

turos napisał(a):Nie udało mi się też niestety nikogo namówić na parowanie, GLub był chętny, ale nigdy nie wiedział jak i nie miał nigdy ze sobą instrukcji.

Eee?


;)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Glub » Pn gru 01, 2014 6:19 pm

Ja mam Scala Rider Cardo FM i Turoń mnie molestował by połączyć oba interkomu via blutfu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Marcus » Pn gru 01, 2014 6:43 pm

turos napisał(a):
Nie udało mi się też niestety nikogo namówić na parowanie, GLub był chętny, ale nigdy nie wiedział jak ......

MrGlub napisał(a): .....Turoń mnie molestował ....


Zaczyna być ciekawie ... kontynujcie :biggrin:
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Glub » Pn gru 01, 2014 8:15 pm

Widzisz ze nie chciałem kontynuować a Turoń był nachalny:-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Odp: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez raphi » Pn gru 01, 2014 8:18 pm

turos napisał(a):Zawsze możesz wpaść dotknąć i sobie sprawdzić na żywo jakby co ;)

...
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14113
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Interkom EASY TALKIE R4/G6/G7

Postprzez Romek » N lut 22, 2015 6:13 am

Właśnie kupiłem ten zestaw Intercom R4 na dwa kaski. Podzielę się wrażeniami jak na razie po jednym dniu użytkowania w fazie testowej. Dla mnie bomba. Wmontowałem całość w dwa kaski zamknięte. W Nolanie wszystko weszło gładko, w Sharku zrobiłem jedynie odpowiednio zamaskowany otwór w styropianie na mikrofon na wzór Nolana który jest oryginalnie dostosowany do zestawu Basic-kit. Jadąc sam, wszystko ładnie chodzi, dobrze się paruje z różnymi telefonami i smartfonami, automatyczny odbiór rozmowy po trzech sygnałach jest debeściarski, zaskakująco dobra jakość dźwięku zarówno telefonicznego jak i podczas słuchania muzyki. Ja słyszę głośno i wyraźnie, mnie też tak słyszą. DUŻA wygoda z pilotem na kierownicy (głośniej-ciszej, odrzucanie rozmów, wybieranie ostatniego numeru, przełączanie rozmówców między odbiorcami typu kierowca-pasażer czy kierowca-kierowcy itp). Testowałem rozmowy między kaskami biker-biker na razie na odległość około 500 metrów i jakość jest rewelacyjna, moim zdaniem lepsza od rozmów telefonicznych. Yanosik chodzi jak trzeba, Hołek też wyraźnie gada w nawigacji. Jednym słowem czemu ja tego nie kupiłem wcześniej ?! Na rynku znalazłem dwóch sprzedających. Jeden za 625 zł z przesyłką ale bez gwarancji i bez instrukcji pl w formie książeczki i drugi od którego kupiłem z roczną gwarancją, instrukcją i serwisem za 640 z opcją droższą na wiosne. Mowa tu o dwóch zestawach. Przekopując opinie w necie nie ma lepszego zestawu biorąc pod uwagę jakości do ceny :clap:
Avatar użytkownika
Romek
Miłośnik
 
Posty: 731
Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 4:00 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości