Rev'it

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Rev'it

Postprzez MisiekK » Śr paź 01, 2014 9:18 am

Mam pytanie - czy ktoś zna tę markę? Jeździ w tych ciuchach?
Poszukuję spodni i widziałem dość ciekawe oferty tej firmy. W internecie nie znalazłem wiele na jej temat, ale były to pozytywne recenzje.
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Rev'it

Postprzez Simon » Śr paź 01, 2014 10:14 am

https://www.youtube.com/user/Sportbiket ... y=rev%27it

To jedno ze źródeł - dość dokładnie recenzują produkty.

Generalnie o firmie słyszałem tylko dobrze rzeczy.
Avatar użytkownika
Simon
Nightmare
 
Posty: 4003
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2014 5:06 am
Lokalizacja: Monachium
Wiek: 36
Imię: Szymon
Motocykl: -
W siodle: <100 kkm

Re: Rev'it

Postprzez _Big_Mac_ » Śr paź 01, 2014 12:34 pm

Recenzję popełniłem niedawno tu viewtopic.php?f=31&t=4768

Firma bardziej znana na zachodzie (USA) niż u nas, mimo, że holenderska. Bardzo porządna marka.
_Big_Mac_
 

Re: Rev'it

Postprzez MisiekK » Śr paź 01, 2014 1:11 pm

Simon, dzięki za link,
Big_Mac - czytałem Twoją recenzję, też dzięki.
Ja myślę o innym modelu, ale ogólnie pytam, bo dotąd jakoś ta marka w ogóle była mi nieznana, a wygląda ciekawie :)
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Rev'it

Postprzez Kasiek » Śr paź 01, 2014 1:43 pm

Ma revit'a kombinezon i póki co nie mam zastrzeżeń ale a w sumie to za krótko go używam, na pewno jest bardzo dobra jakość wykonania, mnóstwo suwaków wentylacyjnych, dwie podpinki, spodnie dopinane do kurtki, ochraniacze wygodne ale musze dokupić na plecy bo w komplecie nie ma, co mi sie podoba to rzepki sciagajace u nogawek spodni , bardzo wygodna sprawa.
Avatar użytkownika
Kasiek
Miłośnik
 
Posty: 543
Dołączył(a): Śr cze 18, 2014 7:07 pm
Imię: Kasia
Motocykl: Honda NC 750x
W siodle: <100 kkm

Re: Rev'it

Postprzez screech » Wt paź 07, 2014 11:22 am

Mam cały komplet spodni i kurtki od 6 lat. Na każdą pogodę. Spodnie Dakar, kurtka Off Track, jasne wszystko z niebieskimi wstawkami. W komplecie ocieplacze watowane i podpinka a la goretex - nawet działa, tylko nie lubię tego, że wierzchnia warstwa w deszczu nasiąka wodą.

Po 4 latach kurtkę i spodnie oddałem do podszycia rzepów i paru takich wykończeniowych rzeczy. Do tego wpasowali mi jeszcze zamki błyskawiczne na plecach do wentylacji i nowe panele przy kolanach (stare przepaliłem o wydech). Kurtki i spodni nie zamierzam się pozbywać w najbliższej przyszłości - jeszcze parę lat przed nią.

K
Avatar użytkownika
screech
Użytkownik
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 9:13 am
Imię: Krzysztof
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Rev'it

Postprzez Sarnaon » Śr paź 08, 2014 5:19 am

screech napisał(a): nowe panele przy kolanach (stare przepaliłem o wydech).

K

:eek: :scared: -ej, Krzysiek , a nikt Ci nie powiedział , żeby siadać przodem do kierownicy ???
- bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić inaczej przypalenia spodni na kolanach o wydechy....
:bag:
Sarnaon
 

Re: Rev'it

Postprzez screech » Śr paź 08, 2014 5:22 am

Sarnaon napisał(a):
screech napisał(a): nowe panele przy kolanach (stare przepaliłem o wydech).

K

:eek: :scared: -ej, Krzysiek , a nikt Ci nie powiedział , żeby siadać przodem do kierownicy ???
- bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić inaczej przypalenia spodni na kolanach o wydechy....
:bag:


Hłe hłe...

Jak się ma wydechy po obu stronach, to bywa, ze np. Szukając czegoś w topboksie za blisko sie podejdzie. Aha, no i boksera miałem do 2012 roku, wiec cycki czasem parzyły :-)
Avatar użytkownika
screech
Użytkownik
 
Posty: 110
Dołączył(a): Wt sie 07, 2012 9:13 am
Imię: Krzysztof
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości