Szafka na kombinezon do garażu

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » So lut 28, 2015 3:47 pm

MrGlub napisał(a):Od kiedy meble są materialami latwopalnymi he?
nie mam zamiaru tam trzymać baniek z benzyną ale kurwa mać... w piwnicy też będą się wpierdalć że trzymam słoiki z konfiturą?



Od czasu gdy robia je ze sklejki lub drewna :-)

W moim garazu nie wolno. Jesli bym postawil to by uprzatneli i wystawili rachunek. Tak mam w regulaminie. Dlatego zastanawiam sie nad taka stalowa konstrukcja.

W komorce lokatorskej nie mozesz trzymac np baniek z benzyna. Nikt nie widzi, ok. Ale jesli bylby pozar to straz jest w stanie ustalic pozniej ze byly skladowane materialy latwopalne i mozna Cie obciazyc kosztami. Zawsze prowadzone jest sledztwo.

CHcesz wiekszej wolnosci- kupuj dom wolnostojacy, najlepiej na odludziu. Inaczej podlegasz pod wiele ograniczen.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » So lut 28, 2015 4:11 pm

Benzyny nie wolno to oczywiste. I nie pisze o miejscu garazowym bo to tez oczywiste.
W mojej komorce bede stawial taki mebel jaki mi sie podoba i niech mi skoczą...
W domu w takim razie mebli drewnianych tez nie wolno bo latwopalne.. Dawno takich bredni nie slyszalem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » So lut 28, 2015 5:16 pm

Glubek, nie pisz ze brednie, skoro sam odchodzisz od tematu. Chodzi o meble do garazu, a nie do komorki lokatorskiej. We wspolnym, choc wykupionym przez ciebie, garazu podziemnym, nie mozesz trzymac drewnianych szafek czy czegokolwiek, poza pojazdami. Koniec i kropka, zadne bzdury. Przeczytaj regulamin swojej wspolnoty czy garazu. Oczywiscie tez, ze w zamykanej piwnicy mozesz miec drewniane regaly na mamusine sloiki, nikt ci nie zabroni. Ale olejow, kanistrow z benzyna juz nie. W mieszkaniu tez.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » So lut 28, 2015 10:38 pm

Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » N mar 01, 2015 7:07 am

Edycja.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Monte Christo » N mar 01, 2015 9:35 am

MrGlub napisał(a):Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(


Mozesz to nazywac jak chcesz, w tym brednia. :smile:
Jesli to ja zaczalem to chcialem abys mial szerszy poglad na sprawe i wzial to pod uwage w swoim nowym otoczeniu.
Prawdopodobnie te wszystkie swoje graty bedziesz tam trzymal dopoki nikt na to nie zwroci uwagi a pozniej zgodnie z art 6 par 5 podpunkt 12 uprzejmie zostaniesz poproszony o uprzatniecie tej boazerii.
Ale jak slusznie zauwazasz to nie moj problem :wink:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Glub » N mar 01, 2015 3:19 pm

Hrabia idz pojezdzic bo gadasz bzdury.... Ja o komorce lokatorskiej a ty o garazu publicznym....
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez Piotrek » N mar 01, 2015 3:48 pm

Boże, ale upierdas jestes Glubciu. Juz raz sie powstrzymalem i zedytowałem swój post, żeby nowym nie dawac złeg przykładu. Ale weż sobie już q....a na wstrzymanie z tą twoja komórka na słoiki od mamusi, BO NIE O TYM JEST TEN WATEK[, albo idz sie powyżywać na nowych w dziale powitań, co ostatnio uwielbiasz. Nie wiem, panika przed operacją Cie żzera, przedwczesna andropauza dopadla czy co, że taki niegrzeczny sie zrobiłeś? Moze sam sie odpie.......odstosunkuj, to wyjdzie Ci na dobre. Pospaceruj. Wpierdziel ze 3 snikersy to moze Ci przejdzie....
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez rupert » N mar 01, 2015 4:08 pm

Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Szafka na kombinezon do garażu

Postprzez -patrick- » N mar 01, 2015 4:51 pm

MrGlub napisał(a):Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(

Dziwne, ze jeszcze Ci nikt nie napisal, ze nie Twojej tylko banku... :naughty:
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości