Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Szafka na kombinezon do garażu

So lut 28, 2015 3:47 pm

MrGlub napisał(a):Od kiedy meble są materialami latwopalnymi he?
nie mam zamiaru tam trzymać baniek z benzyną ale kurwa mać... w piwnicy też będą się wpierdalć że trzymam słoiki z konfiturą?



Od czasu gdy robia je ze sklejki lub drewna :-)

W moim garazu nie wolno. Jesli bym postawil to by uprzatneli i wystawili rachunek. Tak mam w regulaminie. Dlatego zastanawiam sie nad taka stalowa konstrukcja.

W komorce lokatorskej nie mozesz trzymac np baniek z benzyna. Nikt nie widzi, ok. Ale jesli bylby pozar to straz jest w stanie ustalic pozniej ze byly skladowane materialy latwopalne i mozna Cie obciazyc kosztami. Zawsze prowadzone jest sledztwo.

CHcesz wiekszej wolnosci- kupuj dom wolnostojacy, najlepiej na odludziu. Inaczej podlegasz pod wiele ograniczen.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

So lut 28, 2015 4:11 pm

Benzyny nie wolno to oczywiste. I nie pisze o miejscu garazowym bo to tez oczywiste.
W mojej komorce bede stawial taki mebel jaki mi sie podoba i niech mi skoczą...
W domu w takim razie mebli drewnianych tez nie wolno bo latwopalne.. Dawno takich bredni nie slyszalem.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

So lut 28, 2015 5:16 pm

Glubek, nie pisz ze brednie, skoro sam odchodzisz od tematu. Chodzi o meble do garazu, a nie do komorki lokatorskiej. We wspolnym, choc wykupionym przez ciebie, garazu podziemnym, nie mozesz trzymac drewnianych szafek czy czegokolwiek, poza pojazdami. Koniec i kropka, zadne bzdury. Przeczytaj regulamin swojej wspolnoty czy garazu. Oczywiscie tez, ze w zamykanej piwnicy mozesz miec drewniane regaly na mamusine sloiki, nikt ci nie zabroni. Ale olejow, kanistrow z benzyna juz nie. W mieszkaniu tez.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

So lut 28, 2015 10:38 pm

Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 7:07 am

Edycja.

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 9:35 am

MrGlub napisał(a):Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(


Mozesz to nazywac jak chcesz, w tym brednia. :smile:
Jesli to ja zaczalem to chcialem abys mial szerszy poglad na sprawe i wzial to pod uwage w swoim nowym otoczeniu.
Prawdopodobnie te wszystkie swoje graty bedziesz tam trzymal dopoki nikt na to nie zwroci uwagi a pozniej zgodnie z art 6 par 5 podpunkt 12 uprzejmie zostaniesz poproszony o uprzatniecie tej boazerii.
Ale jak slusznie zauwazasz to nie moj problem :wink:

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 3:19 pm

Hrabia idz pojezdzic bo gadasz bzdury.... Ja o komorce lokatorskiej a ty o garazu publicznym....

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 3:48 pm

Boże, ale upierdas jestes Glubciu. Juz raz sie powstrzymalem i zedytowałem swój post, żeby nowym nie dawac złeg przykładu. Ale weż sobie już q....a na wstrzymanie z tą twoja komórka na słoiki od mamusi, BO NIE O TYM JEST TEN WATEK[, albo idz sie powyżywać na nowych w dziale powitań, co ostatnio uwielbiasz. Nie wiem, panika przed operacją Cie żzera, przedwczesna andropauza dopadla czy co, że taki niegrzeczny sie zrobiłeś? Moze sam sie odpie.......odstosunkuj, to wyjdzie Ci na dobre. Pospaceruj. Wpierdziel ze 3 snikersy to moze Ci przejdzie....

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 4:08 pm

Do tego Wam się nie doczepią ;)

Obrazek

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30246468/#/30288953

Re: Szafka na kombinezon do garażu

N mar 01, 2015 4:51 pm

MrGlub napisał(a):Piotrek ale to nie ja zaczelem bredzic ze mi nie wolno w komorce trzymac mebli o ile dobrze pamietam wiec odstosunkujcie sie od moich mebli w mojej komorce lokatorskiej.:'(

Dziwne, ze jeszcze Ci nikt nie napisal, ze nie Twojej tylko banku... :naughty:
Odpowiedz