Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

Pt mar 20, 2015 5:16 pm

Kurtkę jakąś już mam, ale temat założę oddzielny pewnie na buty ;)

Ale rękawice:
- zakładam, że będę potrzebować więcej niż jednej pary rękawiczek, na początek chciałem jednak bardziej uniwersalne
- najbardziej potrzebuję czegoś na: ciepłą wiosnę, lato, ciepłą jesień
- kolejny pomysł - kupić coś na teraz i jeździć do oporu, ponieważ lubię ciepło, np tego HELDa SPARROW, bo jest niedrogi a będzie zapasowy jak na lato dobiorę rękawice.

Przymierzałem ST-2 - trochę uwierają, ale mają szwy na wierzchu i są bardzo przyjemne. Mają tylko słaby pasek do zapinania - odrywa się gumowy fragment łatwo. Chętnie bym przymierzył jeszcze wspomnianego: SHIMA PROSPEED.

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

So mar 21, 2015 7:54 am

Nie wiem turos jak te rękawice shima St1 tak dlugo Ci wytrzymały . Moje po 1,5 sezonu wyglądajæ jakby ktos do mnie strzelał. Same dziury ehh

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

So mar 21, 2015 10:35 pm

Jakiś fartowny egzemplarz widocznie. Tylko jeden szew na palcu trochę popuścił, więc go szybko zaszyłem zanim się rozdarł na dobre. Tak to nic.

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

N mar 22, 2015 5:40 am

Moze przy takich ocenach nie operujmy sezonami a kkm-ciuchy latane okazjonalnie nie zeszmaca sie jak te urobione na wyprawach,czesto w skrajnie zlych warunkach. :msn-wink:

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

N mar 22, 2015 10:22 am

przelatne ok. 10-12 tys km. Często zdejmowane i zakładane, bo głównie na trasie 30-40km je zakładam (praca-dom)

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

N mar 22, 2015 12:48 pm

Moje wspomniane modeki mają coś koło 50kkm.

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

N mar 22, 2015 3:15 pm

turos napisał(a):przelatne ok. 10-12 tys km. Często zdejmowane i zakładane, bo głównie na trasie 30-40km je zakładam (praca-dom)

- czyli 1 wyjazd :smoke:

Re: Chcę się tanio a dobrze ubrać - rękawice

Pn mar 23, 2015 1:07 pm

Wybór w moim przypadku padł na:
Modeka SPORTIE w czarnym malowaniu
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... fault-0113

Mam nadzieję, że w kwocie 200zł będzie to sensowny zakup.
W sobotę, przy temp 13st. po przejechanych 20 km, z prędkością 70km/h czułem lekki chłód w dłonie oraz że powietrze trochę przebija się do wnętrza.
Myślę, że do upalnych dni będą dawać radę - bo ja jednak zmarzluch jestem ;)
Odpowiedz