Buty TCX X-street WP

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Buty TCX X-street WP

Postprzez klemens » N kwi 12, 2015 5:53 pm

TCX-y letnie, spodnie crossowe (ale pod nimi wentylowane ochraniacze na kolana i piszczele) i... zbroja (na gołe ciało albo na bezrękawnik), cienki pas nerkowy. Bez rękawic.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Buty TCX X-street WP

Postprzez Andy » Pt kwi 24, 2015 6:26 pm

Ha, ha, cieszę się że ktoś ma takie same kapcie jak ja :biggrin: ja mam dokładnie takie same, a moja żona również TCX tak samo wyglądające ale damskie w kolorze szarym z (a jakże) różowymi wstawkami. Kupiliśmy je "przy okazji" do jazdy w cieple dni, bo jak chodzić dokądkolwiek w upalny dzień jak już się gdzieś podjedzie. A jak jest gorąco to oprócz tych kapci używam motocyklowych jeansów, cienkich rękawic, a na górę - nie mam nic sensownego więc improwizuję, ale chodzi mi po głowie taka "siatkowana" kurtka motocyklowa, bez podpinek ale z ochraniaczami.
Andy
Znawca
 
Posty: 226
Dołączył(a): Pt lut 22, 2013 7:23 am
Wiek: 62
Imię: Andrzej
Motocykl: Honda CBF600n
W siodle: 200-300 kkm

Re: Buty TCX X-street WP

Postprzez 4kowal » N kwi 26, 2015 10:06 am

Goramo jak Twoje trampki? Da się wysiedzieć w biurze ?
Mierzyłem takie przedwczoraj i faktycznie wygodne jak kapcie. Mimo wszystko są dość grube. Mam dylemat. Kupić ze skóry perforowanej (model x-street Air) czy z litej jak Twoje (x Street waterproof).
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: Buty TCX X-street WP

Postprzez Radarman » N kwi 26, 2015 1:19 pm

U mnie zestaw na tzw. miasto to:
- kurtka meshowa RST Ventilator 4,
- kewlarowe jeansy z protektorami kolan (choć myślę nad kupnem także biodrowych),
- wojskowe buty YDS Oasis:

Oasis.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Radarman
Znawca
 
Posty: 337
Dołączył(a): Wt paź 28, 2014 9:32 pm
Lokalizacja: Hampshire / UK
Wiek: 52
Imię: Hubert
Motocykl: CRF1000L DCT
W siodle: <100 kkm

Re: Buty TCX X-street WP

Postprzez goramo » N kwi 26, 2015 6:22 pm

4kowal napisał(a):Goramo jak Twoje trampki? Da się wysiedzieć w biurze ?
Mierzyłem takie przedwczoraj i faktycznie wygodne jak kapcie. Mimo wszystko są dość grube. Mam dylemat. Kupić ze skóry perforowanej (model x-street Air) czy z litej jak Twoje (x Street waterproof).


Hmmm.... Czy da się w nich siedzieć 8-10 godzin w biurze? Szczerze, to nie wiem.

Jak na razie używałem ich 1 raz do jazdy - sprawdzają się super, oraz raz na zlocie - łaziłem w nich kilka godzin. Też nie mogę niczego złego powiedzieć. Fakt jednak, że górna część stopy na pewno nie zmarznie, bo pokrycie buta jest dość grube. :wink:


Ja kupiłem wersję WP a nie dziurkowane, bo ja mam taką robotę, że w biurze nie siedzę, tylko większą część czasu spędzam na zewnątrz. Poza tym jak wejdę na teren budowy, to tam często jest syf (piach, błoto), wolałem więc mieć buty ze skóry wyprawionej na gładko, które mogę przetrzeć szmatą i zapastować pastą i są jak nowe.
Natomiast wersja dziurkowana jest ze skóry wyprawionej na taki trochę a'la zamsz. Mi się taka faktura buta baaardzo podoba :thumbsup: , ale doprowadza mnie do szału to, że ciężko jest je utrzymać w nienagannej czystości. :dusgust:

Ja pod tym względem jestem trochę walnięty. U mnie wszystkie buty muszą być gładkie żeby można je było łatwo wyczyścić. :tongue: :smile: :wink:
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8488
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości