Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 10:00 am

dzik napisał(a):Yanosik ostatnio został wyposażony w fajną opcję, mianowicie sam się uruchamia po podłączeniu pod konkretny zestaw bt.
I tak nie potrzeba klikania, tel do kufra i fruuu.
I co chwilę 'kontrola prędkości 700 metrów' 'wypadek' 'zagrożenie' 'motocykl' etc.
Radia się słuchać w mieście nie da ;-)

A gdzie to się ustawia w Androidzie? W opcjach bluetooth biorę WYBIERZ i nie pojawia się żaden zestaw.

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 10:05 am

To jest w ustawieniach Yanosika.
Ustawienia / bluetooth / automatyczne uruchamianie yanosika

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 10:09 am

I tam mam właśnie pusto :/ Nie pokazuje jakiegokolwiek urządzenia...

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 10:21 am

turos napisał(a):I tam mam właśnie pusto :/ Nie pokazuje jakiegokolwiek urządzenia...


Najpierw je podłącz do telefonu - nie jest podłączone, nie pokazuje :msn-wink:

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 12:42 pm

a u mnie jest Ustawienia-Bluetooth-Zestaw głośnomówiący ON/OFF i nic w automacie.

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 12:48 pm

Romek napisał(a):a u mnie jest Ustawienia-Bluetooth-Zestaw głośnomówiący ON/OFF i nic w automacie.


Może pora na upgrade :question: :thumbsup:

Re: Yanosik?

Wt cze 16, 2015 10:07 pm

Dziś odkryłem że muszę w "radiu" wybrać opcję "Media" potem BT i mam komunikaty z yanosika po zestawie głośnomówiacym ale minus taki że wtedy radio jest wyłączone :(.
Ehhhh trzeba zwolnić i już ;)

Re: Yanosik?

Śr cze 17, 2015 9:13 am

A mi w końcu sie włącza yanosik po połączeniu się z interkomem :) Restart telefonu i zadziałało :)

Re: Yanosik?

Śr cze 17, 2015 10:24 am

nocny napisał(a):Dziś odkryłem że muszę w "radiu" wybrać opcję "Media" potem BT i mam komunikaty z yanosika po zestawie głośnomówiacym ale minus taki że wtedy radio jest wyłączone :(.
Ehhhh trzeba zwolnić i już ;)

Jakis lewy ten zestaw bt w furze. Powinien na czas komunikatu wyciszyc radio i juz...
Nie wiem czy nie lepiejby bylo zaowestowac w inny system zakladany np na oslone przeciwsloneczną.
Odpowiedz