Doskonalenie jazdy motocyklem Warszawa

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Doskonalenie jazdy motocyklem Warszawa

Postprzez gmer » Śr wrz 13, 2017 8:13 pm

23.09 niestety odpada :crybaby: Delegacja.
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Re: Doskonalenie jazdy motocyklem Warszawa

Postprzez gmer » Śr sie 01, 2018 12:41 pm

Szkolenie Moto-Sekcji poziom 2 na torze ODTJ w Lublinie: ćwiczenia, ilość jazd, zaangażowanie kadry, wykład, catering i przede wszystkim poziom merytoryczny – moim zdaniem jest idealnie, zmieniając można już tylko spieprzyć.
A dokładniej: 30 osobowa grupa podzielona na 3 podgrupy po 10 osób, 3 trenerów realizuje ćwiczenia (1 trener na podgrupę), podgrupa podzielna na 2 zespoły ćwiczące naprzemiennie. To jest konkret. Jedna zaangażowana osoba ogarnie 5 uczniów. Dużo jazdy, zwięzłe krótkie uwagi co mam robić lepiej. Przerwy były krótkie i co ważniejsze, robiły za rodzaj wykładu, bo patrząc na innych widać było dobre i złe przyklady. W przerwach, w których schodziliśmy z toru, był bardzo dobry catering. A do tego na koniec szkolenia jeszcze pizza ... Czego chcieć więcej?
Zdecydowanie lepiej mi się teraz jeździ. Koszt szkolenia to 280 zł + noclegi i dojazd. Zdecydowanie warto. Wrócę tam na pewno na poziom 1 i 3, nie wykluczam zapisu na szkolenie indywidualne. Koleżeństwu z Lublina zazdroszczę i toru, i Moto-Sekcji.

Komentarz na boku:
Jestem raczej wymagającym klientem, który uważnie czyta opis usługi i nie boi się wprost zgłosić uwagę, jeśli coś się nie zgadza. Drażnią mnie szczególnie różne niedopowiedzenia wprowadzane celowo po to, aby interpretować je na korzyść klient, który raz złapany nie może się wycofać. Prawem kontrastu, cenię sobie pozytywne niespodzianki.
Moto-Sekcję polecił mi kolega z forum. Geguś, duży browar dla Ciebie :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
W zasadzie można przyczepić się tylko do jednego: chyba żadna firma realizująca szkolenia torowe nie oferuje ubezpieczenia od skutków kolizji na torze (w cenie lub w opcji). Zamiast tego jest standardowa formułka, że świadom ryzyka wjeżdżam na tor. Ja nie byłem tym zaskoczony, bo to nie było moje pierwsze szkolenie i spodziewałem się tego. Na pierwszym szkoleniu torowym byłem na to bardzo zły, bo kolizja na torze jest niestety możliwa.
-
Na napady hatakumby dobre jest pacaneum.
Avatar użytkownika
gmer
Znawca
 
Posty: 459
Dołączył(a): Pn sty 23, 2017 11:49 am
Lokalizacja: Grodzisk / Wawa
Wiek: 51
Imię: Marek
Motocykl: Honda NC 750s 2014
W siodle: <100 kkm

Re: Doskonalenie jazdy motocyklem Warszawa

Postprzez Turos » Śr sie 01, 2018 5:26 pm

Muzę się tam wybrać po raz drugi :-) do Lublina mam mały kawałek i pamiętam że mocno zmęczony wracałem ale warto było :-)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7611
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości