intercom iSmart Viro 2 - 340zł

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: intercom iSmart Viro 2 - 340zł

Postprzez nocny » N sty 03, 2016 8:55 pm

No alliexpress to rzeczywiście kopalnia możliwości ino szkoda że ten dular tak źle stoi. Eh jakby był po 3 pln to byłbym królem zakupów :).
@slawcbf: niestety tylko solo.
Pozdrawiam
Marcin Jan

mistrz prostej spod świateł
Avatar użytkownika
nocny
Maniak
 
Posty: 1774
Dołączył(a): Śr lis 28, 2012 12:51 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiek: 47
Imię: Marcin
Motocykl: CRF 1100
W siodle: <100 kkm

Re: intercom iSmart Viro 2 - 340zł

Postprzez pierzo » Pn mar 21, 2016 6:29 pm

Romek napisał(a):Prawie rok temu pisałem o swoim zestawie BT R4 i od tamtej pory nie rozstaje się z nim i Yanosikiem wsiadając na moto za miasto. Myślę że przez sezon dzięki temu zaoszczędziłem przynajmniej 1500 zł na mandatach.
viewtopic.php?f=31&t=4161&hilit=easy+talkie+easy+talkie&start=20
U mnie dużym plusem jest pilot na kierownicy. Przełączanie rozmówców, stopniowe wyciszanie muzyki gdy jest za głośno czy natychmiastowe "mute" żeby zamienić dwa słowa z kumplem obok na światłach jest nieocenione w porównaniu do sterowania dużą łapawicą szukając odpowiedniego przycisku na centralce.

A przez ten rok jak zywotnosc bateri?
ile wytrzymuje na jednym ladowaniu?
Avatar użytkownika
pierzo
Użytkownik
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pt lis 07, 2014 11:31 am
Wiek: 46
Imię: Krzysztof
Motocykl: CBF 600 NA '10
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron