Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

parowanie różnych marek

Pn kwi 17, 2017 7:56 pm

hej, macie jakieś doświadczenie w parowaniu interkomów różnych marek?
Czy wszystkie uniwersalne interkomy faktycznie połączą się bez problemu czy to tylko taki chwyt :) marketingowy?
Konkretnie chciałbym wiedzieć czy interphone ze scalą jakoś się dogadują.

pozdr

Re: parowanie różnych marek

Wt kwi 18, 2017 7:32 am

jadziek napisał(a):hej, macie jakieś doświadczenie w parowaniu interkomów różnych marek?
Czy wszystkie uniwersalne interkomy faktycznie połączą się bez problemu czy to tylko taki chwyt :) marketingowy?
Konkretnie chciałbym wiedzieć czy interphone ze scalą jakoś się dogadują.

pozdr

Zależy, który Interphone. Scala, i to też nie wszystkie, łączy się z innymi markami jeżeli te mają taką możliwość.

Re: parowanie różnych marek

Śr lis 15, 2017 12:55 pm

Z mojego doświadczenia wiem ze przeważnie (choć nie zawsze) jest tak ze interkomy różnych marek jeśli mają taką funkcje łączą się ze sobą ale tylko przez bluetooth. Czyli z reguły wychodzi to tak ze możesz gadać z pasażerem ale nie bardzo z kierowcą na innym moto.
No ale mogę się mylić.

Re: parowanie różnych marek

Wt lut 27, 2018 6:49 am

Ja mam interkom FreedCoona, taki jak ten https://gmoto.pl/interkom-freedconn-bluetooth-t-com-os-1-500m-2-kaski,118691.html i wydaje mi się, że w tej cenie nie ma lepszego, dobry stosunek jakości do ceny. Bateria trzyma całkiem długo i dźwięk jest przyzwoity, dlatego stawiam na tą markę :)
Odpowiedz