BUTY alpinestars air plus gortetex

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

BUTY alpinestars air plus gortetex

Postprzez Hortak » Śr lip 19, 2017 6:54 pm

Z butami oólnie rzecz jest całkiem inna iż z kaskiem czy rękawicami ;)
Te można zawsze zdjąć.
Jest tu ktoś taki co wozi ze sobą zamiennie w kufsze klapki na lato ?;)

Kwestia butów jest tak oklepana że wsytarczy iż sa sztywne i ten goretex..(ale warto ,szczególnie na lato).

Zaczełem temat o butach a tak naprawde cała rzecz zawiera się w ...skarpetkach ;)
Skarpetkach dopasowanych do tej membrany, lub jakiejkolwiek innej.
Kupowałem różne...nawet desygnowane skrótem NASA....;)
A wystarczyło kupić skarpetki "do biegania" , wprawdzie też specjalne ale bez tych z NASA i w ogóle.
Prawda jest taka że membrana goretex ma określoną wydajność, o ile z poceniem ręki sobie radzi ,nie poradzi sobei z poceniem się nóg.
Bo nogi przenoszą dużo większe obciążenei niż ręce.
I tu pwne zaskoczenie dla mnie, i chyba dla was : cała rzecz polega głownie na doborze skarpetek do butów ,a nie butów do nogi ;)
Bo że but powinien spełniąc wymagania ...itd...itd...to każdy wie i dba o to, ale co dalej,lub też co wewnątrz na dłuższą metę ?
To jest jedyna rzecz której się nie ściąga, no chyba...że faktycznie ktoś wozi w kufrze klapki na lato ;)))
Hortak
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr lip 19, 2017 5:02 pm
Motocykl: NC750S
W siodle: <100 kkm

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości