Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Pt kwi 20, 2018 6:12 pm

Co nie znaczy że ta częstotliwość nie na nas wpływu. Choć przy tak niskim ciśnieniu akustycznym jest to czynnik pomijany. Nie znalazłem żadnych opisów szkodliwego działania tych urządzeń (po za informacją że awaria spowoduje zwielokrotnienie hałasu) a wojskowi piloci używają tego od 1953 roku więc jest to chyba bezpieczne. Za to w kilku miejscach znalazła się informacja o tym że nie należy używać tych urządzeń prowadząc samochód, motocykl, rower.
Myślę że po znalezienie kompromisu między redukcją dźwięku a zadbanie o słyszalność wybranych częstotliwości jest możliwe, ale czy zapewni to komfort wart wydania na to kasy, nie wiem.

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Pn kwi 23, 2018 9:44 am

Au-gust napisał(a): Nie znalazłem żadnych opisów szkodliwego działania tych urządzeń (po za informacją że awaria spowoduje zwielokrotnienie hałasu) a wojskowi piloci używają tego od 1953 roku więc jest to chyba bezpieczne.

W tzw. general aviation słuchawki aktywne też są b. rozpowszechnione
http://www.sportys.com/pilotshop/aviati ... l?anr=4294
- a spora część ich użytkowników przechodzi regularnie badania lotniczo-lekarskie (też w zakresie słuchu) na 1. klasę zdrowia

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Pn kwi 23, 2018 10:11 am

No to mi się coś popieprzyło.

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Wt kwi 24, 2018 6:37 pm

Nazarejski napisał(a):No to mi się coś popieprzyło.

Może akurat czytałeś artykuł o tych, których na badaniach oblali :)

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Śr kwi 25, 2018 10:02 am

Może na portalach antyszczepionkowcow pisali.

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Śr kwi 25, 2018 10:07 am

Przebóg! - jam zdemaskowan!

Re: Słuchawki Sony wf-1000x na moto

Śr kwi 25, 2018 11:51 am

Do tego potraw mięsnych unikasz, czy to przypadek.
Odpowiedz