Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Uchwyt dla pasażera na pas.

Pn maja 11, 2020 5:55 am

Cześć, czy ktoś z Was używał czegoś takiego ? Jak to się spisuje ?
Moja brzydsza połówka narzeka, że ma za krótkie ręce i nie może się dobrze chwycić xcrazy

Pzdr
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Uchwyt dla pasażera na pas.

Pn maja 18, 2020 9:01 am

Jak musiałem gdzieś wozić siostrę, która wzrostem nie grzeszy to po prostu na kurtkę zakładałem skórzany pasek do spodni, którego mogła się swobodnie trzymać :)
Oczywiście to była sytuacja raczej doraźna ale wszyscy byli zadowolenia.

Re: Uchwyt dla pasażera na pas.

Wt maja 19, 2020 10:23 pm

Moja córka nie chciała go używać. Twierdziła że te rączki się za bardzo latają przód tył i na boki i woli się trzymać uchwytów z motocykla.

Pozdrawiam
Marcin Jan

Re: Uchwyt dla pasażera na pas.

Pt maja 22, 2020 7:42 pm

Ja, wożąc dzieciaka, opłatami go i siebie takim pasem. Plus jest przy okazji taki, że czujesz co się dzieje z tyłu u w którą stronę. Na żonie nie testowałem
https://equip.pl/product-pol-33858-Pas- ... gLZwPD_BwE

Re: Uchwyt dla pasażera na pas.

Śr cze 10, 2020 11:38 pm

Bardziej chodzi o to, że po godzinie jazdy ręce bolą od utrzymywania rąk nie mogąc się czegoś chwycić.
Swoją drogą ciekawe jak by zareagowała moja "połówka" jak bym ją przytroczył jak bagaż.

Pzdr
Odpowiedz