[OPINIA] Opinie na temat gum

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Temat oponowy - opinie na temat gum

Postprzez Stafford » Wt lip 24, 2012 6:21 am

Ryży Koń napisał(a):Polecam wam sklep http://www.motogumy.pl

Również polecam - kupowałem tam Michelin PR2 w ubiegłym tygodniu. Cena znośna, kontakt dobry i szybka realizacja.
Zmieniałem co prawda u Zbyszka w Wesołej (też polecam) przy okazji dużego przeglądu ale wymiana opony na miejscu w motogumy też jest możliwa i całkiem chyba niedroga - 30 zł.
Parę słów o oponkach PR2: przejeździłem 1 komplet (22 tyś km) i skończył mi się w tegorocznych Alpach. Na przedzie pewnie do końca sezonu bym przejeździł ale tył był już cienki i wymieniłem obie. Opony spisywały się b dzielnie, w Alpach tylko złapałem dwa małe uślizgi tylnego koła - na śliskiej wstawce naprawianego asfaltu (Włochy...) i na grubym żwirku. Na mokrym laczki trzymają pewnie, żadna z opon się nie wyząbkowała.
Stafford
Użytkownik
 
Posty: 88
Dołączył(a): So maja 21, 2011 6:37 am
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Motocykl: Obecnie brak :(

Re: Temat oponowy - opinie na temat gum

Postprzez zibi » Pt sie 10, 2012 6:39 am

Mam pytanie o Michelin Pilot Sporty, wszędzie piszą że doskonała przyczepność na suchym, a jak z nimi na mokrym?
Ma ktoś doświadczenia?
zibi
 

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości