Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

[TEST] blokad motocyklowych

Pn wrz 17, 2012 8:52 am

http://www.motocykl-online.pl/artykuly/ ... ocyklowych
Nie mój własny, ale na pewno komuś się przyda :) ciekawa i ważna lektura. Polecam
:P

Re: Test blokad motocyklowych

Pn wrz 17, 2012 7:23 pm

Dzięki. Przeczytałem i coś tam kupię. Przynajmniej będę spokojniej :sleep1:

Re: Test blokad motocyklowych

Pn wrz 17, 2012 8:58 pm

Te testy polegają na cięciu i rozbijaniu blokad w warsztacie. Nikt nie będzie tego rozwalał na ulicy! Nawet nie ma jak przeciąć trzpienia, założonego na tarczę. Zatem, jak bardzo chcesz kupić blokadę, to obojętnie jaką. A najlepiej z alarmem, bo to chyba jedyny element blokady, przedstawiający jakąś wartość.

Re: Test blokad motocyklowych

Wt wrz 18, 2012 9:48 am

klemens napisał(a):Te testy polegają na cięciu i rozbijaniu blokad w warsztacie. Nikt nie będzie tego rozwalał na ulicy! Nawet nie ma jak przeciąć trzpienia, założonego na tarczę. Zatem, jak bardzo chcesz kupić blokadę, to obojętnie jaką. A najlepiej z alarmem, bo to chyba jedyny element blokady, przedstawiający jakąś wartość.

http://www.joemonster.org/filmy/9247/Ja ... ery_w_USA_
tyle w tym temacie alarmów, za które trzeba dopłacić :) ale każdy ma własny rozum.

Re: Test blokad motocyklowych

Wt wrz 18, 2012 3:29 pm

turos napisał(a):tyle w tym temacie alarmów, za które trzeba dopłacić :) ale każdy ma własny rozum.

Zawsze jednak lepiej, jak wyje, niż jak nie wyje. Jak siedzę w hotelu a moto stoi pod oknami na dole, to usłyszę. Zawsze to coś.
Jeśli jednak ktoś uznaje wyjec na bezsensowny, to już nie widzę żadnego powodu do kupowania blokady. Lepiej sobie za tą kasę pójść na przyzwoity obiad :naughty:

Odp: Test blokad motocyklowych

Śr wrz 19, 2012 5:23 am

klemens napisał(a):Zawsze jednak lepiej, jak wyje, niż jak nie wyje. Jak siedzę w hotelu a moto stoi pod oknami na dole, to usłyszę. Zawsze to coś.
Jeśli jednak ktoś uznaje wyjec na bezsensowny, to już nie widzę żadnego powodu do kupowania blokady. Lepiej sobie za tą kasę pójść na przyzwoity obiad :naughty:

To muszę Cię zmartwić Klemensie. Trzeba było iść na ten obiad. Mój brat ma xene z wyjcem. Można ją w bardzo prosty sposób unieszkodliwić :-\ (sprawdziłem). Celowo nie napisze jak, żeby nie inspirować, choć złodzieje pewnie i tak wiedzą.

Test blokad motocyklowych

Śr wrz 19, 2012 6:40 am

Ciekłym azotem...

Odp: Test blokad motocyklowych

Śr wrz 19, 2012 8:55 pm

MrGlub napisał(a):Ciekłym azotem...

Akurat do xeny to nawet azot nie potrzebny :-\. Ale ja miałem na myśli unieszkodliwienie wyjca, o którym pisał Klemens.

Test blokad motocyklowych

Śr wrz 19, 2012 9:14 pm

Gumą do żucia wystarczy go zalepić

Re: Test blokad motocyklowych

Cz wrz 20, 2012 6:33 pm

Testerzy piszą, że wyjca nie udało im się uciszyć a tu takie rewelacje... :ohmy: Chętnie się dowiem. Może być na priva .
Odpowiedz