[PYTANIE] Podgrzewane siedzenia

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez rupert » Pn sty 21, 2013 8:31 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:

Kurde, to ja mam inaczej, może rzeczywiście to od diety?! :biggrin:
Ale jak na zewnątrz blisko "zera", to gacie termo, spodnie z podpinką i jak nie jadę, to jest mi za gorąco. Do 50km jazda bez problemów, potem zaczyna pizgać, trochę manetki ratują. Ale nawet jak trochę pizga, to nie w okolicach zadka (uda, korpus, szyja, ramiona)
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn sty 21, 2013 9:06 pm

rupert napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:

Kurde, to ja mam inaczej, może rzeczywiście to od diety?! :biggrin:
Ale jak na zewnątrz blisko "zera", to gacie termo, spodnie z podpinką i jak nie jadę, to jest mi za gorąco. Do 50km jazda bez problemów, potem zaczyna pizgać, trochę manetki ratują. Ale nawet jak trochę pizga, to nie w okolicach zadka (uda, korpus, szyja, ramiona)

Pod samym zadkiem to jest i w miarę, ale to jest tak samo jak z manetkami. Rozgrzewają ręce, ale ogólnie wrażenie masz jakby było Ci cieplej. A poddupek podgrzewany podwoiłby to wrażenie.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez raphi » Pn sty 21, 2013 9:39 pm

Przetrzymaj 2 sezony i na 3-ci nie będzie Ci się chciało już śmigać po mrozie :)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez Glub » Wt sty 22, 2013 7:13 am

Raphi- skutersami popierdzielalem do śniegów nie zwracając uwagi na temperaturę... i taki podgrzewacz pośladków byłby jak najbardziej fajny :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez dzik » Wt sty 22, 2013 9:24 am

codziennie na uliacach widzę co najmniej 3-4 gości na skuterach z pizzą czy kebabem

ale i tak szok przeżyłem ok tydzień temu jak przechodząc przez ulice na pole position ustawiła się laska na skuterze.
ukłoniłem się nisko mówiąc 'masz jaja dziewczyno'
aż się jej kask (bezszczękowy!) oblał rumieńcem :msn-wink:
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Postprzez raphi » Wt sty 22, 2013 10:52 am

MrGlub napisał(a):Raphi- skutersami popierdzielalem do śniegów nie zwracając uwagi na temperaturę... i taki podgrzewacz pośladków byłby jak najbardziej fajny :-D

Ja też pomykałem skuterami wiele lat. Śmigałem nawet traski przy grubo ponad -10. A miałem Peugeot Elyseo 150 ccm - wieeelka (i całkiem szybka) kanapa na kołach. Ten:
p_boczek.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości