Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

[PYTANIE] Podgrzewane siedzenia

Pn sty 21, 2013 2:44 pm

Czy ktoś to już widział lub może ma zamontowane http://moto.allegro.pl/mata-grzewcza-gr ... 71500.html :question: Jakieś sugestie bądź recenzje mile widziane. :lamo:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 3:07 pm

Pytanie podstawowe: marzniesz w 4 litery? Bo mi się wydaje, że jest raczej za ciepło :kwasny:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 4:55 pm

rupert napisał(a):Pytanie podstawowe: marzniesz w 4 litery? Bo mi się wydaje, że jest raczej za ciepło :kwasny:

Musisz jeść mniej bigosu!

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 6:07 pm

rupert napisał(a):Pytanie podstawowe: marzniesz w 4 litery? Bo mi się wydaje, że jest raczej za ciepło :kwasny:

Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 6:25 pm

Tego mi brakowalo jak smigalem skutersem:-)

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 6:31 pm

raphi napisał(a):
rupert napisał(a):Pytanie podstawowe: marzniesz w 4 litery? Bo mi się wydaje, że jest raczej za ciepło :kwasny:

Musisz jeść mniej bigosu!

bądź innej maści grochówko-fasolówki :tongue:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 7:27 pm

Wesoły Dyzio napisał(a): Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:


Źle się za to zabierasz...
Jak siadasz, to odpalaj i nie stój w garażu tylko ruszaj w traskę ;)

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 7:51 pm

Tiarus napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a): Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:


Źle się za to zabierasz...
Jak siadasz, to odpalaj i nie stój w garażu tylko ruszaj w traskę ;)

Ale i tak będzie wiało :roll:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 8:15 pm

Tylek przymarza wtedy:-)

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 8:27 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Ale i tak będzie wiało :roll:


No na to, to jest już tylko jedna rada...
.. sezon, ciepełko...
Odpowiedz