Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 8:31 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:

Kurde, to ja mam inaczej, może rzeczywiście to od diety?! :biggrin:
Ale jak na zewnątrz blisko "zera", to gacie termo, spodnie z podpinką i jak nie jadę, to jest mi za gorąco. Do 50km jazda bez problemów, potem zaczyna pizgać, trochę manetki ratują. Ale nawet jak trochę pizga, to nie w okolicach zadka (uda, korpus, szyja, ramiona)

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 9:06 pm

rupert napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Jak moto przepraszam motór :msn-wink: stoi w nieogrzewanym garażu to przy 3 st.C w dupkę trochę zimnawo. A nawet jak się jedzie to też przyjemniej by było mieć poddupek ogrzewany całą drogę. :rolleyes:

Kurde, to ja mam inaczej, może rzeczywiście to od diety?! :biggrin:
Ale jak na zewnątrz blisko "zera", to gacie termo, spodnie z podpinką i jak nie jadę, to jest mi za gorąco. Do 50km jazda bez problemów, potem zaczyna pizgać, trochę manetki ratują. Ale nawet jak trochę pizga, to nie w okolicach zadka (uda, korpus, szyja, ramiona)

Pod samym zadkiem to jest i w miarę, ale to jest tak samo jak z manetkami. Rozgrzewają ręce, ale ogólnie wrażenie masz jakby było Ci cieplej. A poddupek podgrzewany podwoiłby to wrażenie.

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Pn sty 21, 2013 9:39 pm

Przetrzymaj 2 sezony i na 3-ci nie będzie Ci się chciało już śmigać po mrozie :)

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Wt sty 22, 2013 7:13 am

Raphi- skutersami popierdzielalem do śniegów nie zwracając uwagi na temperaturę... i taki podgrzewacz pośladków byłby jak najbardziej fajny :-D

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Wt sty 22, 2013 9:24 am

codziennie na uliacach widzę co najmniej 3-4 gości na skuterach z pizzą czy kebabem

ale i tak szok przeżyłem ok tydzień temu jak przechodząc przez ulice na pole position ustawiła się laska na skuterze.
ukłoniłem się nisko mówiąc 'masz jaja dziewczyno'
aż się jej kask (bezszczękowy!) oblał rumieńcem :msn-wink:

Re: PODGRZEWANE SIEDZENIA

Wt sty 22, 2013 10:52 am

MrGlub napisał(a):Raphi- skutersami popierdzielalem do śniegów nie zwracając uwagi na temperaturę... i taki podgrzewacz pośladków byłby jak najbardziej fajny :-D

Ja też pomykałem skuterami wiele lat. Śmigałem nawet traski przy grubo ponad -10. A miałem Peugeot Elyseo 150 ccm - wieeelka (i całkiem szybka) kanapa na kołach. Ten:
p_boczek.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz