Dymanie

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » N cze 30, 2013 3:48 pm

Właśnie taki kompresorek jaki nabył pat_pat dawno chodził mi po głowie (do tej pory jeździłem z pompką nożną i pianą ,a jeszcze wcześniej z zielonym ustrojstwem-Slime).
A,że trafiła się okazja cenowa to dzisiaj zanabyłem właśnie takową.Może jeszcze kogoś zainteresuje.http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-pompka-do-pompowania-kol-i3314787009.html
Jurek
 

Re: Dymanie

Postprzez klemens » Pn lip 01, 2013 2:50 pm

I działa to? Zmieści się pod kanapę?
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » Pn lip 01, 2013 5:22 pm

Jeszcze nie otrzymałem przesyłki :biggrin:
Trzeba by zapytać pat-pata czy się mieści pod kanapę (teoretycznie powinno wejść) wydaje mi się,że ewentualnie mocowania U-locka mogą przeszkadzać,a jak nie to przecież jest kufer. :smoke:
Jurek
 

Re: Dymanie

Postprzez Sarnaon » Wt lip 02, 2013 11:17 am

U mnie się mieści :thumbup:
Sarnaon
 

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » Wt lip 02, 2013 1:42 pm

Sarnaon napisał(a):U mnie się mieści :thumbup:

Pod kanapą czy w kufrze? :msn-wink: :lol:
Jurek
 

Re: Dymanie

Postprzez Sarnaon » Wt lip 02, 2013 1:45 pm

Toć to takie maleństwo ,że i w
portfelu by się zmieściło!
Sarnaon
 

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » Wt lip 02, 2013 1:51 pm

I na dodatek pat_pat pisał,że nawet działa :thumbsup:
Jurek
 

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » Śr lip 03, 2013 12:38 pm

Dzisiaj listonosz wręczył mi zamawiany kompresorek :thumbsup:
Pierwsze wrażenie: kurwa jakie to małe :eek: zapakowane w kartoniku.Otwieram kartonik i wyciągam fajna saszetkę oczywiście trochę mniejszą niż kartonik czyli nadal pozytyw :thumbsup: Otwieram saszetkę i ja pierdolę jestem mega pozytywnie zaskoczony gabarytami tego kompresorka :thumbup:
Uważam,że to bardzo dobrze wydane pieniądze! :jupi:
P.s.lecę sprawdzić czy to w ogóle pompuje i czy da się zapakować pod kanapę.Trzymajcie kciuki :msn-wink:
Jurek
 

Re: Dymanie

Postprzez klemens » Śr lip 03, 2013 1:41 pm

Jurek napisał(a):Dzisiaj listonosz wręczył mi zamawiany kompresorek :thumbsup:
Pierwsze wrażenie: kurwa jakie to małe :eek: zapakowane w kartoniku.Otwieram kartonik i wyciągam fajna saszetkę oczywiście trochę mniejszą niż kartonik czyli nadal pozytyw :thumbsup: Otwieram saszetkę i ja pierdolę jestem mega pozytywnie zaskoczony gabarytami tego kompresorka :thumbup:
Uważam,że to bardzo dobrze wydane pieniądze! :jupi:
P.s.lecę sprawdzić czy to w ogóle pompuje i czy da się zapakować pod kanapę.Trzymajcie kciuki :msn-wink:

Czekamy na wiadomość
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Dymanie

Postprzez Jurek » Śr lip 03, 2013 3:03 pm

Także ciąg dalszy "dymania" :tongue:
Kompresor działa,pompuje wcale nie głośniej niż inne tego typu urządzenia.One wszystkie tak warczą :smoke:
Co do upchnięcia tego pod kanapą: zero jakiegokolwiek problemu! :thumbsup: i to nie samego kompresora,a wraz z tym futerałem i kabelkami w którym się to wszystko mieści.Przed zakupem myślałem,że trzeba będzie osobno upychać pod kanapą kompresor i kable bez tego futerału.Mało tego pod kanapę wejdą dwa takie zestawy.Szczerze polecam to urządzenie :thumbup:
Jurek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości