kaski wielofunkcyjne

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: kaski wielofunkcyjne

Postprzez geguś » Śr wrz 24, 2014 9:13 am

A propos scorpiona:
Ugniotła się wyściółka, nie mogę znaleźć nowej (dobrze że da się podpompować policzki)
Pompowane policzki nie trzymają non stop, trochę ulatuje powietrze po dłuższej jeździe
Blenda za jasna dla mnie, nie można dokupić ciemniejszej
Kask jest głośny i ciężki, głowa musi się przyzwyczajać długo (w moim przypadku)
Za to na plus wentylacja i sposób otwierania szybki(z obu stron uchwyt, funkcja lock, i mikroszczelina), zapięcie DD.
Kask kosztuje 1200-1400 zł. Jak dla mnie za dużo i wart jest poniżej 1000.

Moja narzeczona ma taki sam ale kupiony rok później czyli dwuletni obecnie, wyściółka też się ugniotła a z prawej strony odkleił się gumowy boczek/wykończenie. Jej kask kupiliśmy na wyprzedaży i chyba 800 zł zapłaciliśmy. Uczciwa cena moim zdaniem i adekwatna do opisanych niedociągnięć.
Avatar użytkownika
geguś
Miłośnik
 
Posty: 820
Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 10:54 am
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A GSX-R 750
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości