Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Szyba Ermax(flip up)

Pt sty 01, 2016 7:28 pm

Kupiona okazyjnie na ebayu. Wygląda całkiem fajnie. Ostatnio przejechałem się ok 60km różnymi drogami tzn. autostrady, ekspresówki itd. i przy moim podłym wzroście 170 i najniższym ustawieniu siedzenia było całkiem znośnie. Napisałem znośnie, bo było dość głośno, ale to raczej wina kasku- Caberg Duke- i tego, że mamy teraz po tych wszystkich Evach, Abigale i innych, Franka, więc trochę wiało jak jechałem. Nie rozwijałem zawrotnych prędkości max 80mph, czyli około 130km/godz. Żadnego wiania na klatę, na głowę, jedynie hałas.

https://drive.google.com/file/d/0B1N-5y ... sp=sharing

Re: Szyba Ermax(flip up)

Pt sty 01, 2016 11:32 pm

Jak wygląda wysokość tej szyby w porównaniu do np. Givi, które ma 54 cm?

Re: Szyba Ermax(flip up)

So sty 02, 2016 12:51 pm

Miałem wcześniej givi na cbf600 i wydaje mi się, że givi była ok 5 cm wyższa- na cbf600 jak trochę pochyliłem głowę to miałem błogą ciszę, na cbf1000 z ermaxem szybka jest trochę za niska żeby tak zrobić.

Tak wygląda z perspektywy motocyklisty:

Odpowiedz