Wydech EDHAUST

Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Wydech EDHAUST

Postprzez rupert » Pn maja 16, 2016 9:03 am

Wojteksos napisał(a):Witam wszystkich,
Podobnie jak Grzegorz z początkiem maja stałem się dumnym właścicielem komina z twierdzy, z tą różnicą, że do CBF 500.
I muszę powiedzieć, że jest mega kozacko w porównaniu z tym co było (z rzędu zrobiła się V-ka :D) - Edzio jest naprawdę godny polecenia, choć to pewnie nie nowina.
Jednocześnie, chciałem spytać czy w związku ze zmianą wydechu na mniej "oporowy" nie powinienem pogrzebać przy silniku? Na różnych forach czytałem, że każdorazowa wymiana wydechu na inny powinna wiązać się z regulacją gaźników. Czy tylko gaźników?

Dodam też, że w ubiegłym roku robiłem gaźniki i zawory, ale jeszcze na standardowym wydechu.
pozdr.

Regulacja gaźników zalecana, zmienia się mieszanka paliwa. Nawet po zmianie filtra powietrza powinno się dokonać regulacji, ale to już taki mały fetysz
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Wydech EDHAUST

Postprzez Wojteksos » Cz maja 19, 2016 6:57 am

Dzięki!
Avatar użytkownika
Wojteksos
Użytkownik
 
Posty: 84
Dołączył(a): Śr maja 28, 2014 8:43 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 34
Imię: Wojtek
Motocykl: CBF
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Dla motocykla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości