Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Wydech EDHAUST

Pn maja 16, 2016 9:03 am

Wojteksos napisał(a):Witam wszystkich,
Podobnie jak Grzegorz z początkiem maja stałem się dumnym właścicielem komina z twierdzy, z tą różnicą, że do CBF 500.
I muszę powiedzieć, że jest mega kozacko w porównaniu z tym co było (z rzędu zrobiła się V-ka :D) - Edzio jest naprawdę godny polecenia, choć to pewnie nie nowina.
Jednocześnie, chciałem spytać czy w związku ze zmianą wydechu na mniej "oporowy" nie powinienem pogrzebać przy silniku? Na różnych forach czytałem, że każdorazowa wymiana wydechu na inny powinna wiązać się z regulacją gaźników. Czy tylko gaźników?

Dodam też, że w ubiegłym roku robiłem gaźniki i zawory, ale jeszcze na standardowym wydechu.
pozdr.

Regulacja gaźników zalecana, zmienia się mieszanka paliwa. Nawet po zmianie filtra powietrza powinno się dokonać regulacji, ale to już taki mały fetysz

Re: Wydech EDHAUST

Cz maja 19, 2016 6:57 am

Dzięki!
Odpowiedz