Switch to full style
Szyby, wydechy, kanapy, klocki hamulcowe, opony, torby, sakwy, tankbagi, kufry, stelaże, akcesoria elektroniczne (podgrzewane manetki, gpsy, wyświetlacze biegów, woltomierze, termometry), itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Pn lut 20, 2017 9:04 pm

szykuje się do zakupu gmoli do mojej hanki i znalazłem 3 modele jedne to givi drugie kappa a 3 to heed macie jakieś doświadczenia z którymiś z tych gmoli ?

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Wt lut 21, 2017 7:03 am

A czytałeś tutaj ? Myślę, że jest szansa na uzyskanie jakiejś odpowiedzi.

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Wt lut 21, 2017 7:45 am

Hmmm, żeby polecić gmole, musi się wypowiedzieć ktoś, kto tych gmoli faktycznie UŻYŁ. Ja miałem w CBF1000 gmole GIVI, które po prostu ładnie wyglądały. A co by było w razie W, tego nie wiem. Na forum afryki GIVI ma słabą opinię. Jest gościu w Inowłodzu, który robi ponoć rewelacyjne gmole (osobiście nie widziałem). Oto on: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=26540

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Wt lut 21, 2017 9:12 am

Miałem heed na cbf500 i dały radę pyzy ślizgu

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Wt lut 21, 2017 12:53 pm

Miałem Kappa na pc43, dały radę przy wolnym low-side na torze w Toruniu (około 40 km/h). Zeszło trochę mięsa, ale zaczepy i spawy trzymały i żadnych uszkodzeń nie było.

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Wt lut 21, 2017 7:54 pm

Tak dziękuje czytałem temat już dosyć dawno skłonił mnie między innymi do wywalenia moich craspadów bo widziałem również okaz w realu po skutkach przewrotki. A co do firm które podałem to zastanawiają mnie dlatego że mają zupełnie inne rozwiązania montażu tzn kształtu i tylko oto mi chodzi bo oczywiście nie o lans na givi czy coś w tym rodzaju :D
Wesoły Dyzio napisał(a):A czytałeś tutaj ? Myślę, że jest szansa na uzyskanie jakiejś odpowiedzi.

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Śr lut 22, 2017 6:42 am

W SC64 miałem GIVI. Przypadkiem zdarzył się szlif przy ok. 50km/h. Gmole spełniły swoje zadanie, poza kilkoma rysami żadnych uszkodzeń. Obecnie w PC43 mam HEED. Na razie co mogę o nich powiedzieć, to banalny i szybki montaż.

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

Śr lut 22, 2017 7:29 am

RAV napisał(a):co mogę o nich powiedzieć, to banalny i szybki montaż.

Tego akurat o montażu GIVI w CBF1000 powiedzieć nie można :naughty:

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

So cze 17, 2017 2:13 pm

Myślicie że można to pospawać czy tylko nowe ?
Givi. Same pękły. CBFa nigdy nie leżała. Już wiem co mi brzeczy :)Obrazek

Re: jakie gmole polecacie do cbf 600 pc 43

So cze 17, 2017 8:39 pm

A kto to montował? Musiał nieźle to napręzyć żeby tak pękło...
Odpowiedz