Booster Katowice

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące warsztatów / serwisów motocyklowych.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Booster Katowice

Postprzez zbyhu » So wrz 15, 2012 8:35 pm

Yo!

Od lat korzystam z usług tego serwisu. Cała rodzinka i wszyscy znajomi tam śmigają i jeszcze nie zdarzyło się, aby coś było nie tak jak trzeba. A będzie to już z 6 lat.
http://www.booster.com.pl/
Polecam :).

Pzdr
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Robgold » N wrz 16, 2012 12:06 am

Zbyhu... sklep i serwis maja bardzo OK pod wzgledem jakosci i obsługi ale ceny już trochę powinni skorygować, szczególnie po tym jak Mefisto otworzył swój serwis (Kawasaki ale robi wszystkie marki).

Dla przykładu za wymianę oleju Motul 5100 + filtr Hilfo HF303 w czerwcu w mojej ex CBF500 zapłaciłem 165PLN z materiałami u niego. Oczywiście, paragon, pieczątka do KS.
W Boosterze za to samo zażyczyli sobie 180 za olej, 40 za filtr i jeszcze 50 za robotę. Czyli materiały z niezła marżą i jeszcze 50PLN za niecałe 15 minut pracy. Ciut dużo.
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 98
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez zbyhu » N wrz 16, 2012 7:27 am

Owszem, ceny mają często zaporowe.
Natomiast jak mieliśmy problem z XJ600 mojej matki, to dwa serwisy sobie nie poradziły, oddając motocykl jako "naprawione" i dopiero w Boosterze chłopaki zrobili z moto porządek. Także zapłaciliśmy za jedną robotę trzy razy :].
Czasem warto dać więcej, ale mieć pewność rzetelnie wykonanej roboty.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Smok » Pn wrz 17, 2012 3:00 pm

Gdyby Marcin obniżył ceny to zapchałby własny serwis robotą i rzępami po poważnych wypadkach. A takich moto nie biorą, ceny mają wyższe, za to chłopaki pracują spokojniej i zarazem lepiej. Booster od lat buduje swoją reputację, i mając stałych klientów nie będą walczyć z konkurencją na ceny...

Czasami lepiej wydać parę zł więcej a mieć naprawdę rzetelnie i solidnie potraktowane moto - w końcu dobrze wykonana usługa to nasze życie i zdrowie.

Polecam Boostera z pełna odpowiedzialnością...
Pozdrawiam. Jacek.

Obrazek
Avatar użytkownika
Smok
Znawca
 
Posty: 214
Dołączył(a): Śr sie 01, 2012 10:20 am
Lokalizacja: SY - Bytom
Wiek: 44
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 1000 `08
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Robgold » Pn wrz 17, 2012 5:32 pm

Smok, nie twierdzę, że chłopaki w Boosterze źle robią moto. Bo sam u nich serwisowałem swoja Hanie i byłem baaaardzo zadowolony. Polecam ich z czystym sumieniem.
Jednak pojawiła się pewna alternatywa w postaci np wspomnianego serwisu Kawasaki i uważam, że zdrowa konkurencja ma sens.
Potrafiłem zrozumieć ich ceny gdy w okolicach Katowic byli jedyną alternatywą natomiast czasami po prostu trzeba odwiedzić innych i zobaczyć co maja i za jakie pieniądze.

Prosta kalkulacja, Motul 5100 kosztuje 136PLN, filtr 29PLN czyli za wymianę oleju 105PLN. Czy to dużo czy nie...sami musicie zdecydować. Dla mnie to zbiornik paliwa na weekendowy wypad za miasto. Ceny są oczywiście jak dla mnie szarego człowieka - detal. Pewnie jak serwis kupuje karton takich filtrów i karton butelek oleju to maja jeszcze taniej.
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 98
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Smok » Pn wrz 17, 2012 6:10 pm

Zdrowa konkurencja ok. Jednak uważam, że Booster za swoimi cenami i tak obroni się sam. Może wysokie, może zaporowe ale i tak stałych klientów im nie ubędzie. Każdy z nas wybiera co lubi, jedni jakość a drudzy cenę. Często jest tak, że jest i jakość i cena ale w przypadku Boostera o jakość raczej martwić się nie musimy, nie ujmując fachowości innym. Takie po prostu moje zdanie.
Pozdrawiam. Jacek.

Obrazek
Avatar użytkownika
Smok
Znawca
 
Posty: 214
Dołączył(a): Śr sie 01, 2012 10:20 am
Lokalizacja: SY - Bytom
Wiek: 44
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 1000 `08
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Robgold » Pn wrz 17, 2012 7:52 pm

Dokładnie tak jak napisałeś. Zarówno w Boosterze jak i w Kawasaki u Mefisto jest i jakość i cena. Gdyby tak nie było nie zostawił bym ani u jednych ani u drugich motonga :)
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 98
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez zbyhu » Śr paź 31, 2012 11:02 am

Z Boostera odszedł szef mechaników.
Dla mnie więc era Boostera się skończyła i muszę szukać innego miejsca do serwisowania motocykla.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez mik72 » Śr paź 31, 2012 5:56 pm

Zbyhu, a to przypadkiem nie w Boosterze wyrwali Ci fajkę ze świecy i moto kulało się na 3 cylindrach, a Ty martwiłeś się po nocach?
CBF 600 black tourist
Avatar użytkownika
mik72
Znawca
 
Posty: 227
Dołączył(a): N paź 09, 2011 4:13 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 51
Motocykl: CBF600 black tourist
W siodle: 100-200 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez zbyhu » Śr paź 31, 2012 6:19 pm

Tak było.
Ale motóra wzięli z powrotem i szukali przyczyny, a jak wyszło, że dali ciała, to nic mnie nie skasowali.
Błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi...

Z XJ szwagra już była gorsza historia, bo dali dupska po całości, a się nie chcieli przyznać.
Generalnie coś tam im się chyba posypało mocno. Z trzech mechaników zostało jakiś czas temu dwóch, a teraz odszedł szef mechaników. Więc albo został jeden, albo kogoś nowego przyjęli. Nie wiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Następna strona

Powrót do Warsztaty / Serwisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości