Booster Katowice

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące warsztatów / serwisów motocyklowych.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: Booster Katowice

Postprzez Avalon » Cz lis 01, 2012 9:07 am

Bardzo często jest tak, że jak ma się dobrą, przytomną ekipę z doświadczeniem i zaufaniem klientów, to dupa kogoś swędzi żeby to rozpierdolić. Różne są powody... jeden chce więcej zrobić, drugiemu nie pasuje atmosfera w pracy lub ma na oku inną, lepszą... nie wnikam, ale widzę po firmie w której sam pracuję że generalnie ludzi się nie sznuje i szef ma w dupie co kto umie, byle przynosił dochód. W sytuacjach podbramkowych wykfalifikowanych i doświadczonych pracowników się zwalnia, zastrasza, obcina prowizje itp. przyjmując na ich miejsce "leszczy". Klienci sie niestety odbijają w takich sytuacjach i bardzo często idą za "swoimi" mechanikami czy handlowcami. (
Sądząc po Waszych wypowiedziach, jestem przekonany że np. Zbyhu będzie szukał tego szefa serwisu czy mechaników z pracy których od lat był zadowolony, serwisując moto w Boosterze.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez zbyhu » Cz lis 01, 2012 11:15 am

Ja mam do niego namiar i bankowo oddałbym mu moto do zrobienia prywatnie, tylko zmieniła mi się nieco sytuacja i zależy mi na fakturze, aby wrzucić ten - niemały - wydatek w koszty. I tylko to mnie powstrzymuje.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez Arti » Cz lis 01, 2012 6:20 pm

zbyhu napisał(a):Ja mam do niego namiar i bankowo oddałbym mu moto do zrobienia prywatnie, tylko zmieniła mi się nieco sytuacja i zależy mi na fakturze, aby wrzucić ten - niemały - wydatek w koszty. I tylko to mnie powstrzymuje.


A próbowałeś w Bielsku u Sikory? Też Chłopaki są spoko.
Arti

Who dares, wins.

hmm..
Arti
Fanatyk
 
Posty: 2011
Dołączył(a): So wrz 04, 2010 1:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 54
Imię: Ten Arti
Motocykl: czerwona GejSza
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez RxxxP » Pt lis 02, 2012 5:38 pm

Avalon napisał(a):Bardzo często jest tak, że jak ma się dobrą, przytomną ekipę z doświadczeniem i zaufaniem klientów, to dupa kogoś swędzi żeby to rozpierdolić. Różne są powody... jeden chce więcej zrobić, drugiemu nie pasuje atmosfera w pracy lub ma na oku inną, lepszą... nie wnikam, ale widzę po firmie w której sam pracuję że generalnie ludzi się nie sznuje i szef ma w dupie co kto umie, byle przynosił dochód. W sytuacjach podbramkowych wykfalifikowanych i doświadczonych pracowników się zwalnia, zastrasza, obcina prowizje itp. przyjmując na ich miejsce "leszczy". Klienci sie niestety odbijają w takich sytuacjach i bardzo często idą za "swoimi" mechanikami czy handlowcami. (
Sądząc po Waszych wypowiedziach, jestem przekonany że np. Zbyhu będzie szukał tego szefa serwisu czy mechaników z pracy których od lat był zadowolony, serwisując moto w Boosterze.


Avalon,

Kryzys wieku średniego?;-)

a tak poważnie: znam ASO w Warszawie, które w ostatnich dwóch miesiącach zwolniły od 20 do 30% załogi, i niestety ale głównie w Dziale Serwisowym! - powiem Ci, że ostatnio odwiedzam duże serwisy ASO w różnych częściach polski i niestety ale tam również tak się dzieje! może trochę w innej skali są zwolnienia ale występują w niemałym zakresie.

...

P.S.
Dobrym, nieautoryzowanym serwisom wiedzie cię całkiem dobrze! Nie czują aż tak bardzo kryzysu a ASO ostatnio musieli kupić 2500 samochodów demo;-)!!! bo w kryzysie trzeba mieć coś dla Klienta;-)
RxxxP
 

Re: Booster Katowice

Postprzez mieloon » Śr gru 26, 2012 7:49 am

Myślę, że temat Boostera możemy zamknąć. Główny mechanior nieobecny. Pozostaje tylko pytanie, czy gdzieś się chłopina odnalazł? To może być cenna informacja. Zbyhu, wiesz coś na ten temat?
mieloon
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 8:30 am
Imię: mieloon
Motocykl: Er 650->CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez zbyhu » Śr gru 26, 2012 10:17 am

Mechanior na razie pracuje sam na siebie ;).
Poproszę o błogosławieństwo na rozdawanie jego numeru telefonu.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez mieloon » Śr gru 26, 2012 10:54 am

jak pisałeś, faktury nie wystawia. Coś się zmieniło? Tak czy siak o błogosławieństwo poproś.
mieloon
Nowicjusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 8:30 am
Imię: mieloon
Motocykl: Er 650->CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez bankus » Cz paź 15, 2015 1:10 pm

no ta ja sprawdze w najbliższym tygodniu Boostera - mam do nich dość blisko, więc jeśli się sprawdzą to zyskają stałego klienta
Avatar użytkownika
bankus
Maniak
 
Posty: 1059
Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 10:19 am
Lokalizacja: SK
Imię: Mirek
Motocykl: sprzedany :(
W siodle: <100 kkm

Re: Booster Katowice

Postprzez bankus » Pt paź 23, 2015 4:14 pm

Odebrałem moto i jestem zadowolony. Ceny wysokie, ale robota porządna i dokładna. Narazie zrobiłem tylko ok.50 km i nie mam żadnych uwag. Zwykle tak to bywa że cena koreluje z jakością.
Avatar użytkownika
bankus
Maniak
 
Posty: 1059
Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 10:19 am
Lokalizacja: SK
Imię: Mirek
Motocykl: sprzedany :(
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztaty / Serwisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości