Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące warsztatów / serwisów motocyklowych.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Cz paź 11, 2018 8:57 am

Na YT pojawił się filmik nagrany w warsztacie PrahaGarage.

Jeszcze raz polecam tych gości - jeśli ktoś chce oddać pod rzetelną opiekę swoje auto, to cieżko znaleźć lepsze miejsce. :thumbsup:

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt maja 10, 2019 4:15 pm

Ja mogę polecić warsztat Pana Marka w Łomiankach.
Ul. Oleńki 32, 05-092 Łomianki

Pam Marek był kiedyś mechanikiem w Peugeot. Dobrze zna się na mechanizmach w kabrioletach 206 CC , 307 CC. itd
Inne marki i naprawy też oczywiście robi.
Tanio i solidnie.

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pn sie 19, 2019 5:03 pm

Polecacie jakiegoś gazownika? Nie chcę zapłacić worka monet za wymianę filterka, a trzeba by było także zmienić mieszankę na biegu jałowym (obroty spadają do 500 obr/min) więc pod światłami wyglądam tak: :wacko:

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt sie 23, 2019 11:38 am

A zakład do czyszczenia klimatyzacji w aucie ktoś może polecić ? :)

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt sie 23, 2019 11:59 am

Turos napisał(a):A zakład do czyszczenia klimatyzacji w aucie ktoś może polecić ? :)
Moje okolice, Ultra-Car na Modlińskiej.
Ostatnio edytowano Pt sie 23, 2019 1:38 pm przez Glub, łącznie edytowano 1 raz

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt sie 23, 2019 12:26 pm

Czyszczenia klimatyzacji? Co przez to rozumiesz - czyszczenie kanałów powietrznych?

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt sie 23, 2019 1:38 pm

goramo napisał(a):Czyszczenia klimatyzacji? Co przez to rozumiesz - czyszczenie kanałów powietrznych?
Po mojemu odgrzybianie i mycie parownika

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

Pt sie 23, 2019 6:59 pm

Glub napisał(a):
Turos napisał(a):A zakład do czyszczenia klimatyzacji w aucie ktoś może polecić ? :)
Moje okolice, Ultra-Car na Modlińskiej.
+1
też polecam.
Wynik czyszczenia zależy od dostępu do parownika. Żeby pozbyć się mocnego smrodu trzeba ciśnieniowo zmyć syf. Napylanie preparatu albo wypiankowanie pomoże, ale nie wyeliminuje całkowicie smrodu.

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

N sie 25, 2019 5:07 am

No jest delikatny zapach.ale tylko na początku, potem znika i nie czuć nic. Ozonowanie i pianka na parownik nic nie dało, więc szukam jakiegoś zakładu, który się tym zajmie kompleksowo.
modlińska to daleko ode mnie :-)

Re: Polecane -> Warsztat samochodowy - Wawa

N sie 25, 2019 8:58 pm

Jak masz trudny dostęp i do czyszczenia trzeba będzie zrzucać deskę to zastanów się 2x.
Będzie drogo, a deska po ponownym montażu często lubi skrzypiec na każdej nierówności.
Odpowiedz