Serwis w Warszawie

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące warsztatów / serwisów motocyklowych.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Serwis w Warszawie

Postprzez morphin888 » Cz mar 23, 2017 10:05 am

Koledzy, których mechaników polecacie/odradzacie?
morphin888
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn cze 09, 2014 5:03 pm
Wiek: 37
Imię: Grzegorz
Motocykl: Honda CBF 600SA
W siodle: >300 kkm

Re: Serwis w Warszawie

Postprzez Glub » Cz mar 23, 2017 12:42 pm

Polecam ISM oraz Motoholików
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: Serwis w Warszawie

Postprzez Nod » Cz mar 23, 2017 2:48 pm

PitStop - średnio jestem zadowolony. Naprawiałem kiedyś tam gaźnik w poprzednim moto, to wszystko było robione trochę na szybko, aby cos zrobić. Ta sama rzecz wymagała dwóch dodatkowych wizyt poprawkowych, ale też motocykli było tam mnóstwo, więc może chodzi o czas?

Ostatnio, po upadku moto na parkingu wymieniałem w serwisie Honda na Prymasa kierownice, podnóżek, lusterko i obudowę zegarów (i przy okazji olej) - bardzo fajne podejście, starali się zrobić wszystko jak najmniejszym kosztem (np. do podnóżka zamówili tylko ułamana część, a resztę wzięli ze starego podnóżka; to samo z lusterkiem). Wiadomo, że w serwisie i tak zapłaciłem o wiele drożej ale wszystko mi cierpliwie wytłumaczyli, łatwo się dodzwonić i uzyskać info na temat postępu prac no i zrobili to bardzo szybko. Generalnie mimo ceny (na która de facto składała się głownie cena oryginalnych części) byłem bardzo zadowolony.
Avatar użytkownika
Nod
Użytkownik
 
Posty: 132
Dołączył(a): Pt lip 22, 2016 6:56 am
Motocykl: CBF600N '08
W siodle: <100 kkm

Re: Serwis w Warszawie

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn mar 27, 2017 7:42 am

Potwierdzam, MCS na Prymasa jest OK. Nie zdzierają, a podejście do klienta jest takie jakie powinno być.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztaty / Serwisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości