Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

moto-opony.pl

So lip 14, 2012 10:50 am

Yo!

Czy ktoś z Was zna ten sklep?
Zawsze kupowałem na MyNetMoto, ale teraz nie mam z kim kupić do spółki opon, aby mieć koszty wysyłki na pół, więc rozglądam się za alternatywą.
I znalazłem to:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... 1132&m_s=1
378zł za tylną oponę i to już z kosztami wysyłki! Za darmo!

Ale pytam, czy ktoś już tam kupował, aby nie okazało się, że sprzedają tam leżaki z np. 2008 roku...
Z MyNetMoto zawsze opony przychodziły świeżutkie, z rocznika bieżącego ;).

Pzdr

DOPISANE:
A, zaryzykowałem i kupiłem. 30 dni na zwrot opon bez podania przyczyny, firma niemiecka, przypuszczam, że to polski oddział MyNetMoto.

Re: moto-opony.pl

So lip 14, 2012 11:22 am

Wyślij do nich maila albo zadzwoń i zapytaj :msn-wink:
U nich nigdy nie kupowałem.Za to skorzystałem ze sklepu oponeo.Opona miała być ze stycznia a była miesiąc lub dwa świeższa :thumbsup: Sprawdzałem oponeo nie mają tej opony co szukasz.W ogóle mają jakiś cienki teraz wybór :eek:

Re: moto-opony.pl

Cz lip 19, 2012 3:06 pm

Zamówione, zapłacone, dziś przyszło :). Także szybko, 4 dni.
Opona z 50 tygodnia 2011 roku. Więc świeżynka :).
Polecam ten sklep!

Re: moto-opony.pl

Pt lip 20, 2012 6:54 am

ale maja troche drogo też kupowałem diablo strady i za 730 pln mam 8 tydzień 2012 ;] z krakowa

Re: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 7:46 am

poszukuję Pilot Road 2, może ktoś poleci jakiś fajny sklep? Na moto-opony kosztuję ponad 600zł.

Re: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 8:01 am

http://motogumy.pl/Opony_motocyklowe.aspx?Producent=MICHELIN&Model=PILOT%20ROAD%202&typ=MOTOCYKL
4 lata tam kupuję= 4 komplety =zawsze świeże i bez lipy

Re: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 9:13 am

Potwierdzam, że oponki świeże.
Umawiasz się na godzinę, nie czekasz i do tego super wymiana z wyważeniem.

Do tego zakład polecany przez niejednego warszawskiego motocyklistę.

Jak złapałem dziurę w nowej oponie - 500 km przebiegu to nie chcieli naprawić, bo wg nich oponka nie nadawała się do naprawy.
Powiedzieli, żebym poszukał innego zakładu to może naprawią.

Nie szukałem wymieniłem jak mówili.

Re: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 10:37 am

takze polecam Huberta.
kolejny komplet od niego kupilem.
nigdzie taniej nie znalazlem, nawet w DE (z kosztem wysylki oczywiscie)

Re: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 2:23 pm

Dołączam się do poprzedników i również polecam Huberta. Wymiana raz dwa, opony świeżynki i ceny również dobre. Nic dodać nic ująć :)

Odp: moto-opony.pl

Pn wrz 10, 2012 3:18 pm

Mały Maniek napisał(a):Dołączam się do poprzedników i również polecam Huberta. Wymiana raz dwa, opony świeżynki i ceny również dobre. Nic dodać nic ująć :)

Rozumiem, ze Hubert=motogumy ? Tez mnie czekaja opony niebawem...
Odpowiedz