Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

www.motorus.pl

Pn lip 30, 2012 12:46 pm

zamawiał ktoś może u nich jakieś rzeczy?
rozglądam się za kilkoma drobiazgami i maja naprawdę świetne ceny - za to jakoś opinii brak ?

Re: www.motorus.pl

Pn lip 30, 2012 2:51 pm

Też się przymierzam do zamówienia u nich... TankBag oraz kufry lub torby boczne.

Ale przy pierwszych zakupach przejadę się do nich. Jak już będę miał jakieś zdanie to napiszę.

Dla przykładu konkurencyjności: TankBag Helda w moto-akcesoriach 599,00zł, a w www.motorus.pl 499,00zł...

Re: www.motorus.pl

Pn lip 30, 2012 5:20 pm

ja szukałem stelaża po kufry boczne i centralne, kufrów oraz gmoli; niejednokrotnie natknąłem się na 50-150 PLN tańsze produkty od średniej rynkowej

Re: www.motorus.pl

Pn lip 30, 2012 9:19 pm

Ja zamawiałem akcesoryjne deflektory na owiewkę, szybę givi 303st i grzane manety.
Obsługa super, po złożeniu zamówienia zadzwonił szef z pytaniem kiedy chcę ( zaznaczyłem, że często wyjeżdżam ) i jak mi i kiedy pasuje odebrać przesyłkę.
Dostałem zniżkę 5% za zakup 3 rzeczy.

Ogólnie bardzo polecam głównie ze względu na miłą i kompetentną obsługę, elastyczny czas realizacji, no i dobre ceny.

Re: www.motorus.pl

Wt lip 31, 2012 6:30 am

Niczego tam, co prawda, nie kupiłem, ale podmęczyłem ich na gg masą pytań i odpowiadali rzeczowo i szybko.
Z tego, co widzę, ogólny obraz wyłania się raczej pozytywny :-)

Re: www.motorus.pl

Śr sie 01, 2012 8:56 pm

A ode mnie dziś telefonów nie odbierali... :-(

Re: www.motorus.pl

Wt sie 07, 2012 8:06 pm

Również polecam, kupiłem kufer, płytę i stelaż. Dobre ceny szybka obsługa i z fakturą bezproblemowo. Jak czegoś nie mam na magazynie to informują od razu bez czarowania, człowiek wie na czym stoi.
Zakupy robiłem pierwszy raz u nich i pewnie jeszcze powrócę.
Polecam

Re: www.motorus.pl

Wt sie 07, 2012 11:16 pm

Muszę podjąć kolejną próbę współpracy. :-)

Re: www.motorus.pl

Cz sie 09, 2012 1:03 pm

dziś dostałem gmole (dzięki RNP za radę) chwile musiałem czekać bo gość był tydzień na urlopie ale poza tym wszystko ok

Re: www.motorus.pl

Cz sie 16, 2012 7:34 am

Polecam gościa, znam osobiście - motocyklista. Moderator forum V-strom - ksywa Brzo.
Usprzętowiłem u niego swojego DL-a, a i do CBF-y też już coś kupowałem - oczywiście bez żadnych problemów.
Odpowiedz