www.motorus.pl

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: www.motorus.pl

Postprzez gucio1978 » Cz sty 30, 2014 8:09 pm

UWAŻAJCIE O******. Nie wiem skąd się biorą te pozytywne opinie ale ja zamówiłem 8 Listopada 2013 roku w klamki do Aprilii Shiver z TITAX-a i do dnia dzisiejszego nie dostałem towaru. Mało tego w dniu 12 listopada zostałem poproszony o przelanie niewielkiej kwoty 250 złoty celem uwiarygodnienia zamówienia, z uwagi na długi (raptem ok 4 tygodnie okres realizacji). I co ????? I nic. Głusza. Kilkukrotnie próbowałem interweniować i nic. Widocznie dobra metoda wyłudzania. Niewielka zaliczka i rzekomo długi okres realizacji zamówienia. Do dzisiaj żadnej odpowiedzi, mimo, że kilka razy pytania zadawałem. UWAŻAJCIE NA O*******. Niby tańszy od konkurencji ale już wiadomo dlaczego. !!!

--sprostowanie--

Nie jestem z konkurencji i nic do tego sklepu nie mam ale cały styczeń pisałem pisałem i nic. ALE
Na szczęście cała sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że moje wiadomości lądowały w Spamie. Z panem Piotrem doszliśmy do porozumienia i mogę stwierdzić, że efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Cofam stwierdzenie, które wcześniej napisałem. Proszę już nie brać pod uwagę tego co wcześniej było napisane.

A poprzednią opnie napisałem pod wpływem najzwyklejszego wk.....nia
gucio1978
 

Re: www.motorus.pl

Postprzez Tiarus » Cz sty 30, 2014 8:21 pm

Dzięki Kolego za ostrzeżenie, ale.. skąd wiadomo, że nie jesteś z konkurencji? :naughty:
W każdym razie bedziemy ostrożni ;)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Odp: www.motorus.pl

Postprzez rupert » Cz sty 30, 2014 9:25 pm

Pierwszy post. Wszedzie dostalby bana a TU moze siac postrach... brrrr
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: www.motorus.pl

Postprzez Tiarus » Pt sty 31, 2014 6:21 am

Nom, na dodatek tajniak ma Aprilię - za to też mu się Warn należy :lol:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: www.motorus.pl

Postprzez compare » Pt sty 31, 2014 6:31 am

Ja zamawiałem tak kilka rzeczy (szybę wysoką, gmole i jaszcze jakieś drobiazgi) kontakt z właścicielem bardzo dobry, wszystko rzeczowo wyjaśnione, jak czegoś nie było, to jest komunikat że "będzie za ok tydzień czy dwa". Ogólnie moje wrażenia bardzo pozytywne. Ten gość od Aprilli to chyba jakiś "przyjaciel" Motorusa chyba :biggrin:
Avatar użytkownika
compare
Użytkownik
 
Posty: 155
Dołączył(a): So paź 13, 2012 6:37 pm
Lokalizacja: MŁAWA
Wiek: 53
Imię: Marian
Motocykl: SUZUKI GSX 1250
W siodle: <100 kkm

Re: www.motorus.pl

Postprzez Polbaj » Pt sty 31, 2014 6:34 pm

Kupiłem u nich szybę Kappa KD303ST. To prawda, że realizacja trwała dług, bo ponad miesiąc, ale kontakt ze sklepem był rewelacyjny, cena bardzo dobra, towar jechał do mnie od producenta a że był to grudzień, to mi się nie śpieszyło.Jak dla mnie wszystko ok.
Mój rumak http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=26&t=2867


Błąd jest przywilejem filozofów,
tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Avatar użytkownika
Polbaj
Miłośnik
 
Posty: 782
Dołączył(a): N maja 20, 2012 12:22 pm
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 45
Imię: Paweł
Motocykl: Honda CBF600 SA `04
W siodle: <100 kkm

Re: www.motorus.pl

Postprzez gucio1978 » So lut 01, 2014 8:10 am

Nie jestem z konkurencji i nic do tego sklepu nie mam ale cały styczeń pisałem pisałem i nic. ALE
Na szczęście cała sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że moje wiadomości lądowały w Spamie. Z panem Piotrem doszliśmy do porozumienia i mogę stwierdzić, że efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Cofam stwierdzenie, które wcześniej napisałem. Proszę już nie brać pod uwagę tego co wcześniej było napisane.

A poprzednią opnie napisałem pod wpływem najzwyklejszego wk.....nia
gucio1978
 

Re: www.motorus.pl

Postprzez Tiarus » So lut 01, 2014 9:17 am

Super, że się wyjaśniło. :thumbup:
Ale jak pod wpływem wku*wa wchodzisz i rejestrujesz się na forach gdzie jest coś o motorusie tylko po to, żeby mu psuć opinię (bo po pierwszym poście tak to wyglądało), to trochę słabo mimo wszystko. Zwłaszcza, że jak widać człowiek bogo ducha winny, co potwierdziła i sytuacja i masa innych użytkowników.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: www.motorus.pl

Postprzez raphi » Pn lut 03, 2014 6:57 am

A zatem Twój pierwszy post, gdy przeczytany w oderwaniu od reszty postów może wyrządzić firmie krzywdę. Podrasowałem go trochę bo Google lubi zestawiac sobie słowa.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: www.motorus.pl

Postprzez rupert » Cz lut 06, 2014 8:59 am

Za późno, Barack już namierza... :naughty:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości