Nieuczciwe sklepy !

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Nieuczciwe sklepy !

Postprzez Natka » So wrz 15, 2012 11:34 am

Z innego forum dowiedziałam się, żeby szerokim łukiem omijać sklep http://www.supergumy.pl
Tak, wiem, że wchodząc na link nie ma już nawet takiej strony, ale wolę ostrzec, bo nigdy nie wiadomo czy znów się nie pojawi. Klientka kupiła tam kapcie do motocykla, zapłaciła przelewem i po kilku dniach sklep znikł, ani kapci ani kasy nie odzyskała :wallbash:

Gdybyście słyszeli o innych sklepach, które lepiej omijać, to można wszystko umieścić w jednym wątku , by takie informacje mieć jak na dłoni - strzeżonego... :msn-wink:
Natka
 

Re: Nieuczciwe sklepy !

Postprzez Tiarus » So wrz 15, 2012 11:43 am

Natka - cenne info :thumbsup:
zwłaszcza, że pewnie są tacy, co nieśmiało zaczynają się rozglądać za sklepem z oponami, bo trzeba będzie zmienić w zimie.
Dzięki :)

W sumie, to nie wiem czy temat nie nadawałby się tu
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Nieuczciwe sklepy !

Postprzez Natka » So wrz 15, 2012 11:50 am

Właśnie zauważyłam, że pojawiły się nowe działy... Zbyhu czy byłbyś tak miły i przeniósłbyś mój temat w dobre miejsce :smile:
Natka
 

Re: Nieuczciwe sklepy !

Postprzez Pix » So wrz 15, 2012 7:39 pm

Może kogoś zainteresuje, bo ma zwierzaki jak ja...

telekarma.pl <--- tego adresu nie polecam. Najniższe ceny ale...
Jako że mam kociaki w ilości sztuk 2 i są strasznie wybredne (księżniczka i książę) zamówiłem tam suchą karmę whiskas tuńczyk 14kg. Po 2 tyg oczekiwania i jednym telefonie w międzyczasie oraz uzyskanych zapewnieniach, że z powodu pada systemu część zamówień uległa "utraceniu", została mi wysłana paczka... Otrzymałem po dwóch dniach zamiast tuńczyka -> wątróbkę...
Zamówiłem w innym sklepie internetowym (różnica 109zł a 149zł). Otrzymałem paczkę po 2 dniach i to właściwy smak.
Mall.pl to jest to :clap:

ps.Oczywiście nie mam żadnego związku z działalnością tych sklepów.
ps2. Sorki że post nie związany z motoryzacją...
Ważne by myśleć głową, a nie manetką...

CBR XX Owners Club Poland
www.cbr-xx.pl
Avatar użytkownika
Pix
Znawca
 
Posty: 259
Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 5:42 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 47
Motocykl: CBR 1100XX4

Re: Nieuczciwe sklepy !

Postprzez zbyhu » So wrz 15, 2012 8:29 pm

Przeniesione :).
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm


Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron