Bielbike - Czestochowa

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Bielbike - Czestochowa

Postprzez Robgold » So wrz 15, 2012 5:35 pm

W swojej karierze motocyklisty przejeździłem chyba 90% sklepów na Śląsku w poszukiwaniu rożnych rzeczy.
Jednak często wracam do Bielbike'a do Częstochowy.
Fachowa pomoc, duży wybór (nic mnie tak nie denerwuje jak w sklepie na półce leży po 1szt z danego rodzaju produktu a tutaj zawsze jest kilka sztuk) i ceny.
A ceny mają rewelacyjne. Szczególnie np na produkty SHOEI'a i co ważne potrafią doradzić.

Ostatnio kupiłem u nich szybkę do mojego Muliteca o ponad 60PLN taniej niż u wszystkich innych dystrybutorów.
Dodatkowo zgubiła mi się śrubka trzymająca ślizg szczęki o którą nota bene od miesiąca proszę Shoei Polska.
Tutaj pan przyniósł dwie sztuki za darmochę i z uśmiechem mówi, że takie serwisowe rzeczy maja na miejscu :rayof:
Ciekawe, ze inny nawet szybek nie maja miejscu. Kaski na zamówienie a już nie wspomnę o częściach.
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 98
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Bielbike - Czestochowa

Postprzez Arti » Pn wrz 17, 2012 7:41 am

A bodaj właściciel Biel-Bike ujeżdża CBF litra (2 lata temu tak było)
Arti

Who dares, wins.

hmm..
Arti
Fanatyk
 
Posty: 2011
Dołączył(a): So wrz 04, 2010 1:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 54
Imię: Ten Arti
Motocykl: czerwona GejSza
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości