24.MX - Sklep internetowy

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Tiarus » Śr lis 28, 2012 9:36 am

Nie mogę nie pochwalić tak fajnego sklepu, jakim jest 24MX Europe

Zamówiłam tam kask (przeceniony ponad 50%) mają całkiem niemało rozmiarów XS - co jest rzadkością w PL.
dostawa gratis, 60 dni na ewentualne odesłanie.

Początkowo niepokój wzbudził adres - przegr. poczt. Nr xxx. Dlatego zdecydowałam się na wysyłkę za pobraniem.
W końcu niemało słyszy się o wyłudzeniach w sieci, a kask był podejrzanie tani. Założyłam, że ok, wysyłka darmowa pow. 500 PLN i 5 PLN trzeba dorzucić za przesyłkę za pobraniem - lepsze to niż szarpanie się o kilka stówek, gdyby nic nie przyszło, a ryzyko najwyżej takie, że napalę się na kask i... nie przyjdzie. Przyszedł, tak jak mówili, elegancko zabezpieczona przesyłeczka. I do tego genialne ceny.

Polecam dział wyprzedaży.
Warto podkreślić, że z bliżej mi nie znanych przyczyn nie jest to kompletna lista artykułów wyprzedawanych na daną chwilę. Dlatego warto też zajrzeć w dział moto i poszperać w ewentualnych podgrupach, jeśli się czegokolwiek szuka.

Do minusów należy zaliczyć... słabą komunikację. Telefonu nie testowałam, ale z odpowiedziami na maila to leżą i kwiczą.
Ale ostatecznie, póki towar przychodzi i można go ew. wymienić (choć to tez dla mnie teoria, bo nie korzystałam) to nie widzę problemów :)

Ogromnie polecam Waszej uwadze, zwłaszcza, że sezon na zakupy trwa :)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: 24 MX

Postprzez Tiarus » Cz gru 20, 2012 10:41 am

Wracając do tematu - drugie zamówienie zostało zrealizowane (w sensie dotarło do mnie). Z ok. 2-3 tygodniowym opóźnieniem.
Okazało się, że informacja ze strony "Aktualny stan magazynu" oraz "Kupując w 24mx.pl Klient ma zawsze stały dostęp do aktualnego stanu magazynu Sklepu i może na bieżąco sprawdzić dostępność towaru poprzez stronę internetową Sklepu. Wartość oznaczona literą ''E'' oznacza ilość towaru we własnym magazynie firmy 24MX Europe AB, litera ''L'' oznacza stan magazynu głównego dostawcy." z regulaminu, to tylko połowę prawdy.
Może i tak jest, ale w takim razie nie ma rezerwacji w chwili złożenia zamówienia.

W międzyczasie kontaktował się ze mną sklep i próbował namówić na "rozmiar większe, bo rozmiarówka i tak jest zaniżona" lub ew. "może coś wpadnie ze zwrotów, bo przez tę zaniżoną rozmiarowkę to panie zamawiają, a później się nie mieszczą i oddają".
Zdecydowałam się na bramkę nr 2 i zdaje się, że coś ze zwrotów wpadło - widać ktoś poślada nie wcisnął ;).

Nie zmienia to faktu, że ostatecznie z zakupu (i rabatu rzędu -78%) jestem niezmiernie zadowolona ;)

Problem polega na tym, że 24mx nie oferuje opcji zakładania konta, nie można zbierać punktów, nie ma motywacji do kupowania w sklepie "następnym razem".
Może to jest jakiś pomysł, ale póki co, takie coś nie istnieje.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Mały Maniek » Wt lut 05, 2013 12:35 pm

No to i ja wrzucę swoje trzy grosze. "Zakupiłem" u nich kask. Bardzo fajna przecena, fajny model no wszystko normalnie super, mój rozmiar, kolor i w ogóle. No i tak czekam i czekam, realizacja 5 dni. Po tygodniu napisałem maila, żeby zmienić dane adresowe, po czym dowiedziałem się, że zamówienie nie zostało w ogóle wysłane... No ok, powiedziałem zdarza się. Po czym po chwili dostaję informację, że towaru nie ma ani na magazynie, ani u producenta, bo kasku już nie produkują. Mogłem sobie wybrać coś innego w tej cenie (oczywiście ograniczone), ale jakoś do mnie to już nie przemawiało. Znowu zamówię sprzęt i się okaże, że go nie ma. A to co mi zaproponowali niestety odstawało daleko od pierwszego "zakupu". Tak więc zostaje zwrot kasy. Niestety, ale zawiodłem się przy pierwszej transakcji.
Avatar użytkownika
Mały Maniek
Miłośnik
 
Posty: 582
Dołączył(a): Śr sie 15, 2012 9:57 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 37
Imię: Darek
Motocykl: Szwęduro
W siodle: >300 kkm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez paulek » Wt lut 05, 2013 6:01 pm

Mój barat zamówił dla siebie spodnie a dla żony spodnie i kurtkę (arlennes).Towar przyszedł po dwóch tygodniach.Kurtka okazała sie zamała (zaniżona rozmiarówka tej firmy).Nie było problemów z wymiana na wiekszy rozmiar.Ogólnie wszyscy zadowoleni,towar super a cena jeszcze lepsza.
paulek
Nowicjusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt wrz 25, 2012 8:59 am
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiek: 57
Imię: paulek
Motocykl: nie honda
W siodle: <100 kkm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Tiarus » Wt sty 07, 2014 5:06 pm

Jak by kogoś zaciekawiło to od 24mx oddzieliło się
http://www.xlmoto.pl/
Mają rzeczy do "niecrossów" ;)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Turos » Wt sty 07, 2014 6:54 pm

od nich brałem buty SMX4 ;) wszystko OK
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Tiarus » Śr sty 08, 2014 4:06 pm

turos napisał(a):od nich brałem buty SMX4 ;) wszystko OK


A pytałam ostanio kutwa kto u nich będzie robił zakupy, bo mam niej niż za 250 PLNów i chciałam połączyć siły, żeby na przesyłce mniej wyszło.
A Ty cholero jedna nic nie powiedziałeś.. :bangin:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Turos » Śr sty 08, 2014 5:23 pm

Tiarus napisał(a):
turos napisał(a):od nich brałem buty SMX4 ;) wszystko OK


A pytałam ostanio kutwa kto u nich będzie robił zakupy, bo mam niej niż za 250 PLNów i chciałam połączyć siły, żeby na przesyłce mniej wyszło.
A Ty cholero jedna nic nie powiedziałeś.. :bangin:

Buty były już u mnie zanim pytałaś kto będzie robić zakupy :P dlatego nic nie mówiłem :bag:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: 24.MX - Sklep internetowy

Postprzez Tiarus » Cz sty 09, 2014 10:32 am

Ty nigdy nic nie mówisz, bo dobrze wiesz, że jak powiesz to palniesz i później jest darcie łacha.. :rayof: :rayof:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm


Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości