MODEKA - Wrocław

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

MODEKA - Wrocław

Postprzez Turos » Śr mar 27, 2013 10:11 am

W salonie zakupił swój pierwszy strój na motocykl. Było to w jeszcze w 2012 roku. Ale do rzeczy.
http://modeka.pl/salonfirmowy/ - strona salonu
Wchodząc do salonu zastaliśmy (byłem z dziewczyną) sporo sprzętu na wieszakach i półkach - było zatem w czym wybierać.
Byłem raczej dość konkretnym klientem, bo wiedziałem czego chciałem, a szukałem pierwszego stroju na moto do 1,5k PLN.
Miła obsługa, zaczęła od pytań na czym jeżdżę i czy to jest pierwszy motocykl i jaki "styl" preferuję oraz gdzie będę jeździć.
Po wstępnym rozeznaniu dostałem kilka kompletów do przymiarki. W między czasie Pan znalazł coś dla "plecaczka" chociaż nie nastawialiśmy się na zakup. Mimo to obsługa też coś nam dobrała :) Fajnie, szkoda tylko, ze kasy tyle nie było :P
Krzesło robiła za imitację motocykla, bo przecież ja w tym stroju będę głównie siedział, a nie stał ;)
Także, błyskotliwa, bardzo konkretna, fajna obsługa, a do tego dostałem gratis w postaci markowego ochraniacza na plecy do kurtki zamiast pianki.

Także polecam :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron