Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

[ODRADZAM] sklep motocyklowy emotos

Wt maja 21, 2013 9:49 am

Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie: klik

Przed majówką zakupiłem kilka rzeczy za ok 600zł (kask + drobiazgi). Gość odbiera co prawda telefon, ale 3 dni go męczyłem zanim się przyznał, że kasku na stanie nie posiada. Sprowadzenie nowego odpadało, bo wg niego kask wycofany z produkcji i takie tam. Miło poprosiłem o zwrot całej kasy. Dobijałem się co kilka dni, ale kasę zwrócił dopiero przed łikendem (3,5 tyg po tym jak mu przelałem) po groźbie zgłoszenia sprawy na Policję.

Nie wiem, jak można istnieć na rynku w taki sposób, ale pewnie robienie ludzi w huja nadal u nas jest w modzie. :bag:

Re: [ODRADZAM] sklep motocyklowy emotos

Wt maja 21, 2013 12:00 pm

rupert napisał(a):Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie: klik


Nie wiem, jak można istnieć na rynku w taki sposób, ale pewnie robienie ludzi w huja nadal u nas jest w modzie. :bag:


się pisze przez ch :bag: :lol:

Co do sklepu to dzięki za info :thumbsup:

Re: [ODRADZAM] sklep motocyklowy emotos

Wt maja 21, 2013 12:03 pm

Polbaj napisał(a):się pisze przez ch :bag: :lol:

Całe życie widziałem na ścianach samoHa, poza tym zawsze mogę się wymigać, że to nie przekleństwo :cool:
Odpowiedz