MotoX-Warszawa

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

MotoX-Warszawa

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr maja 22, 2013 7:35 am

Z pełną odpowiedzialnością polecam sklep MotoX na Prymasa 1000 lecia 74b, obok sklepu Moto Akcesoria. Sklep na razie znajduje się w małym pomieszczeniu, ale przenoszą się od lipca z tyłu budynku na przód i będą zajmować powierzchnię taką samą, albo nawet i większą jak konkurencja. Właścicielem jest Luigi. Początkowo zajmowali się tylko motocrossem, ale teraz mają dużo towaru dla zwykłego motocyklisty. Jest to sklep przede wszystkim odzieżowy, ale można kupić również oleje, czy filtry. Obsługa dobrze zorientowana w temacie motocyklowym. Jak nie mają czegoś na stanie, to z katalogów mogą coś sprowadzić na indywidualne zamówienie. Jak będziecie w Moto Akcesoriach to proponuję zajrzeć do MotoX.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: MotoX-Warszawa

Postprzez Tiarus » Śr maja 22, 2013 7:38 am

To zapytam w imieniu kolegi - są duże rozmiary?
Pytając o duże mam na myśli wysokiego człowieka...

I jak z cenami? Wysokie? Niskie? Negocjowalne?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: MotoX-Warszawa

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr maja 22, 2013 7:48 am

Tiarus napisał(a):To zapytam w imieniu kolegi - są duże rozmiary?
Pytając o duże mam na myśli wysokiego człowieka...

I jak z cenami? Wysokie? Niskie? Negocjowalne?

Rozmiary są od małych, dziecięcych, ale do jak dużych to nie wiem. Ceny mniejsze niż u konkurencji, negocjowalne, oczywiście zależy od tego co kupisz i za ile. Jak będziesz pierwszy raz, aby kupić rękawiczki za 100 zł, to upustów raczej się nie spodziewaj, a przynajmniej nie za dużych.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: MotoX-Warszawa

Postprzez Avalon » Śr maja 22, 2013 8:07 am

Wesoły Dyzio napisał(a):
Tiarus napisał(a):To zapytam w imieniu kolegi - są duże rozmiary?
Pytając o duże mam na myśli wysokiego człowieka...

I jak z cenami? Wysokie? Niskie? Negocjowalne?

Rozmiary są od małych, dziecięcych, ale do jak dużych to nie wiem. Ceny mniejsze niż u konkurencji, negocjowalne, oczywiście zależy od tego co kupisz i za ile. Jak będziesz pierwszy raz, aby kupić rękawiczki za 100 zł, to upustów raczej się nie spodziewaj, a przynajmniej nie za dużych.

Tiaaa... rękawiczki w MotoAkcesoriach....
W sobotę kupowałem u nich kurtkę dla córki i szukaliśmy również rękawiczek dla niej. Rękawiczek mają pierdylion, ale by kupić coś w normalnej cenie (100-150zł) to niestety nie mają :kwasny:
Szkoda że nie wiedziałem o istnienieu konkurencji.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: MotoX-Warszawa

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr maja 22, 2013 8:12 am

Ja kupiłem ostatnio u nich letnie rękawiczki Icona za 140 zł, spodnie dla siebie za 450 i dla żonki też coś koło tego plus rabacik jako stały klient. I nawet mam odroczoną płatność na 7 dni. Tak więc przy większych lub stałych zakupach naprawdę można za w miarę normalne pieniądze coś kupić. Oczywiście mają też akcesoria z górnej półki.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm


Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości