Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Scooterland (W-wa)

Wt cze 04, 2013 11:02 am

http://www.scooterland.com.pl/

Zadzwoniłem do nich z radosną nowiną, że chcę kupić deflektor darkojaka o wys. 17 cm., z tym, że musi przyjść najpóźniej w czwartek, bo w pt wyjeżdżam (na CBFiadę w Skowronkach :naughty: ) i muszę go miec na wyjazd. Kobitka mówi, że mają taki, a najprościej i najszybciej przez Alledrogo. To tak zrobimy. Zamówiłem tą drogą w niecałą godzinę później, zaznaczając dodatkowo w "informacji dla sprzedającego", że chodzi o "deflektor najwyższy (17 cm)". Przyszedł na czas. O wys. 14 cm. Więc z testów w drodze nad morze - nici :wallbash: Po powrocie ze zlotu, w pon., znowu telefon do nich i ustalenie z laską, że odeślę niewłaściwy deflektor pocztą, a oni zwrócą mi koszt tego odesłania (to już z lekkim ociąganiem). I przyślą kurierem odpowiedni. Nie ma opcji by kurier, przywożąc wlasciwy, zabrał z powrotem niewłasciwy.
Deflektor wysłałem zwykłym poleconym we wt. - i cisza. Za tydzień w śr. dzwonie i laska mówi, że "właśnie przyszedł" (tydzień szedł Pocztą Polską? Nie wiem, może). Przysłali odpowiedni deflektorek w 2-3 dni od tego telefonu. Ale zwrotu kasy już nie dostałem. Pomimo upływu 2 tyg. i mailowego wezwania do zwrotu.
Reasumując:
1.pomimo 2 wyszczególnień jaki deflektor zamawiam, dostałem nieodpowiedni.
2. musiałem za to jeszcze zapłacić. Nie majątek - ca. 7 zł, ale czemu miałbym jeszcze dopłacać do tego interesu?
3. jakiś ogólny bezwład...

Re: Scooterland (W-wa)

Wt cze 04, 2013 11:07 am

jak miałem skuter i mieszkałem niedaleko od nich to miałem okazję być tam 2 razy.
to było mniej więcej 7-8 lat temu.
raz niestety zostawiłem ów kibel serwisowi...

nie będę się rozwodził - nie polecam i tyle (choć to było tak dawno).

Re: Scooterland (W-wa)

Wt cze 04, 2013 12:16 pm

Z racji koneksji zawodowych, znałem ludzi którzy "dowodzili" Scooterlandem, oraz dwie osoby z załogi.
Było to +/- 8 lat temu, ale załoga się zmieniła, i chyba podejście do klienta również. :dusgust:
Odpowiedz