Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Motorismo Warszawa [POLECAM]

N cze 16, 2013 11:01 am

Rok temu byłam na hucznym otwarciu Motorismo Warszawa przy Modlińskiej 154, ale jakoś ciągle było mi nie po drodze, żeby tam zajrzeć. W końcu znudzona słabym repertuarem i wysokimi cenami w Moto-akcesoriach i (niestety) Motoriście, zadzwoniłam do chłopaków, że rozglądam się za zestawem Bluetooth do kasku, najchętniej Scala Rider G4 lub G9. Właściciel ściągnął mi 2 zestawy G9 za 1400 zł (Moto-akcesoria: JEDEN zestaw G9 za 1299 zł; Motorista: JEDEN zestaw G4 za 919 zł). :buttrock:
Po zamontowaniu wszystko działa, jak należy, a po rozeznaniu się w innych sklepach i na allegro, okazało się, że to była najniższa możliwa cena. Przy okazji kupiłam cienką kominiarkę i niebawem zamówię u nich buty turystyczne i nowy kask. Naprawdę fachowa obsługa, jestem pod wrażeniem.
Przy okazji mają tam też zimowanie i serwisowanie motocykli, jakby ktoś potrzebował i dojeżdżają po moto do klienta. Trzymam za nich kciuki. Fajne, pracowite i niezmanierowane chłopaki. Tylko strona trochę kulawa, ale widzę, że pracują nad nią. Tymczasem wszystkiego można się dowiedzieć telefonicznie i na miejscu.

Motorismo Warszawa [POLECAM]

N cze 16, 2013 12:21 pm

Trza bedzie podjechac so młodego :-)
Myśmy sie na tym otwarciu mineli chyba:-)
Urwalismy sie stamtąd wraz z Iryską i Krzywerem.

Re: Motorismo Warszawa [POLECAM]

N cze 16, 2013 1:56 pm

MrGlub napisał(a):Trza bedzie podjechac so młodego :-)
Myśmy sie na tym otwarciu mineli chyba:-)
Urwalismy sie stamtąd wraz z Iryską i Krzywerem.


A fajerwerki widziałeś?

Motorismo Warszawa [POLECAM]

N cze 16, 2013 3:13 pm

Nie. Bo to było dosc wcześnie:-)
Ale Krzysiek Lu opowiadał jak to jakis klub MC pod C66 dostali wpiernicz za lans, zadzieranie nosa i szarogęszenie sie:-D
Odpowiedz