Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Roosterbike / Roosterparts w Grudziądzu

Cz sty 30, 2014 8:19 pm

W końcu mam chwilę to piszę temat.
Na allegro zakupiłem manetki grzane OXFORD. Pech chciał, że w lecie odkleiła mi się naklejka na sterownik i po kilku przejazdach w różnych warunkach pogodowych manetki wysiadły (akurat na jesień jak były mi najbardziej potrzebne). Sezon się skończył, ja manetki odesłałem.
Dalej manetki poszły do producenta (i tutaj niemiła niespodzianka, bo wysłałem sprzęt przed świętami i dopiero po miesiącu wróciły do mnie, bo producent miał przerwę świąteczno-noworoczną).
Dostałem nowy sterownik, a kasę za moją wysyłkę dostałem bez żadnego "ale". Tylko potwierdzenie i kwit na wpłatę musiałem przesłać na dowód.
Także uważam, że firma się spisała :)
Mam wersję V7. tych manetek.

Re: Roosterbike / Roosterparts w Grudziądzu

So lut 01, 2014 3:14 pm

Znam ten sklep, ekipa w porządku. Dobre ceny polecam.

Re: Roosterbike / Roosterparts w Grudziądzu

So lut 01, 2014 4:28 pm

Tez robiłem u nich zakupy, chyba kurtkę przeciwdeszczową kupiłem, nie mam żadnych zastrzeżeń, szybko, dobrze i tanio a wydawało się że tak się nie da. :msn-wink: :biggrin:
Odpowiedz