Używana odzież motocyklowa - Krakow

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Używana odzież motocyklowa - Krakow

Postprzez PeterS » Śr lut 25, 2015 9:28 am

Hi,
post kolegi o własnym sklepie przypomniał mi, że znam podobny przybytek w Krakowie.
Pewnie większość lokalesów zna - właścicielem jest niejaki Gumiś :smile: - a jeśli nie to:
https://www.facebook.com/pages/Odzie%C5 ... 2285741618
Asortyment w stanie różnym (od + dst do + bdb) styl raczej staroniemiecki ;) natomiast są dość częste dostawy i z pewnością można cos fajnego wyhaczyć. Ja kilka lat temu kupiłem tam skórzane spodnie na moto z ochraniaczami, w stanie idealnym, bez śladów używania, za ~~220 zł (nowe w sklepie 400 - 500). W ub. r. bez powodzenia szukałem spodni przeciwdeszczowych rozpinanych na całej długości nogawek, tam znalazłem, za jakąś śmieszną cenę, równowartość flaszki i ogórka ;)
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości