Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Tłumiki Huzar

Wt lis 10, 2015 5:04 pm

Może się przyda.
Jakość sprawdzona przez wielu znajomych, świetna akustyka i wykonanie. Ceny rewelacyjne :msn-wink:
http://huzarexhaust.eu/pl/

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 11:47 am

rupert napisał(a):Może się przyda.
Jakość sprawdzona przez wielu znajomych, świetna akustyka i wykonanie. Ceny rewelacyjne :msn-wink:
http://huzarexhaust.eu/pl/


Lepiej jak Dominator? Chociaż chyba wszystko lepsze od Dominatora...

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 12:32 pm

Nie znam Dominatora. Wiem jedynie, że chyba były robione bez wygłuszeń i strasznie grzmiały. Nie wiem, czy się coś zmieniło.

Huzar ma brzmienie niemęczące z charakterem. Sprawa subiektywna. Brzmi kozacko, ale raczej "władza" się nie doczepi :msn-wink:

Na mnie zresztą nikt nie macha palcem, a wiele razy SBK przy mundurze przeleciał na 6kobr :cool:

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 12:34 pm

ale do cbf1000 nic nie mają :wacko:

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 12:38 pm

dzik napisał(a):ale do cbf1000 nic nie mają :wacko:

Sobie pogadaj, to pewnie się zrobi :biggrin: Pucha ta sama, jedynie dolot trzeba poprowadzić i zrobić mocowanie. Malowany na czarno fajnie się prezentuje :thumbsup:

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 12:49 pm

Czarny to Leoś ;)

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 1:32 pm

+1.000.000 do zajebistości :thumbsup:


BTW. ktoś z forum?

Re: Tłumiki Huzar

Pt lis 13, 2015 1:46 pm

O właśnie tak to sobie wyobrażam :)

Re: Tłumiki Huzar

N lis 15, 2015 3:26 pm

Poczytałem i rzeczywiście opinie są pozytywne, wykonanie i brzmienie super, nie wspominając o atrakcyjnej cenie. Dla mnie jednak dyskwalifikacją tych tłumików jest brak homologacji - pewnie też ma to wpływ na niską cenę tłumików bo badania zapewne kosztują krocie.

Re: Tłumiki Huzar

Pn lis 16, 2015 6:32 pm

Wiesz Marcin, mam Leo, homologację, a i tak na nic mi to. Podobno w DE można papierem pomachać, u nas nie ma to znaczenia. Nie dajmy się zwariować.
Odpowiedz