TM MOTO w Przasnyszu

Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

TM MOTO w Przasnyszu

Postprzez Maro » Cz paź 13, 2016 8:36 pm

Może ta wiedza komuś się przyda.

Zakup był mocno ryzykowny - Honda CB 450sc Nighthawk z 1986r. Sprzedawca twierdził stanowczo, że ma autentyczny przebieg 18.tys km. i kupił ją w komisie salonu Hondy we Włoszech jak i większość motocykli którymi handluje. Z dokumentów faktycznie wynikało, że zostanę trzecim właścicielem 30-letniej Hondy i pochodzi ona z przy salonowego komisu. Motocykl zadbany w oryginalnym malowaniu, no ale w ten przebieg to trudno mi było uwierzyć. Cena jak na ten model była dość wysoka a negocjacje trudne. Kupiłem i sprzedawca dostarczył mi ją do domu pod Warszawą z kompletem dokumentów do Wydziału Komunikacji. Po wizycie w serwisie autentyczność przebiegu została potwierdzona jak i wszystkie opowieści sprzedawcy. Nie było żadnej ściemy. Ponieważ jestem bardzo zadowolony z nabytku, z czystym sumieniem mogę polecić sprzedawcę motocykli używanych - TM MOTO w Przasnyszu.
Avatar użytkownika
Maro
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt lip 29, 2016 8:53 pm
Imię: Marek
Motocykl: CB 450 sc NIGHTHAWK

Powrót do Sklepy / Salony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości