Switch to full style
Opinie, doświadczenia, uwagi, sugestie dotyczące sklepów, salonów z motocyklami, częściami do motocykli, akcesoriami motocyklowymi, ubraniami itp.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 7:11 am

Polecam. Kupowałem u nich opony dosłownie kilka dni temu. Szybko odpowiadali na maile i szybka realizacja przesyłki.
Wystawiają rzeczy na allegro, ale od tej ceny z allegro dostałem 10PLN rabatu i darmową przesyłkę.
http://skyseba-moto.tradoro.pl/

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 8:19 am

Również mogę polecić. W 2014 kupowałem komplet opon na allegro - najlepsza cena na Michelin PR2, darmowa przesyłka, opony świeże sprzed kilkunastu tygodni (jest informacja w ukacji o roku produkcji) i następnego dnia były u mnie.

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 9:08 am

no to chyba wiem, skąd zamówię oponki... :cool:
dzięki! :cheers:

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 10:50 am

-patrick- napisał(a):no to chyba wiem, skąd zamówię oponki... :cool:
dzięki! :cheers:

Też polecam. Kupowałem tam napęd a ostatnio o mały włos kupiłbym opony :msn-wink:

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 11:22 am

Szybka przesyłka to jedno, ale co z jakością? To te same produkty jak np. w motogumy.pl? W motogumach można kupić i wykonać montaż, u nich też tak jest?

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 11:30 am

Z ich strony internetowej nie widać nic o montażu, wysyłają towar kurierem i tyle.
Może praktycy wiedzą więcej?

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 1:32 pm

Nie wiem, jak z montażem - kupowałem opony na allegro, montowałem w Krakowie w niezależnym serwisie.

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

Pt lip 28, 2017 1:45 pm

Również polecam sklep.
Kupuję praktycznie co roku komplet opon. Ceny dobre a montażem zajmuje się już mój mechanik.

Re: Sklep internetowy SKYSEBA MOTO

So lip 29, 2017 9:03 am

Również polecam, kilka dni temu zamówiłem, o 9:00, o 10:00 następnego dnia były u mnie, wszystko zgodnie z opisem, najlepsza cena w internecie, Metzeller Z8Interact, wczoraj nawinięte 50km, trzeba dotrzeć opony.
Odpowiedz