Kupię: Honda CB 1000R

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Wesoły Dyzio » Pt wrz 04, 2015 8:58 am

Avalon napisał(a):Dylu, bierz Goramowego szerszenia. Kupiony w Honda Plaza, przysłowiowa "igła", a Goramo dba o motocykle jeszcze lepiej niż ja. (nad czyn bardzo ubolewam)
ABS się może i przydaje, ale i tak nie zwalnia od myślenia i przewidywania. Mi zadziałał raz tylko, jak ciąłem ostro i zapaliło się żółte.... a za skrzyżowaniem miśki schowane za przystankiem. To wołałem nie ryzykować :naughty:

Ale się przydało :smile: To są systemy, które właśnie mają zadziałać kiedy potrzeba i tak do tego trzeba podejść.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Kotin » Pt wrz 04, 2015 1:12 pm

CB 1000 R nadaje się do sztuczek (stuntem tego nie nazwę), a ABS w tym przeszkadza,
więc tu są istotne preferencje potencjalnego nabywcy :thumbsup:
Patrz gdzie jedziesz, bo pojedziesz gdzie patrzysz!
Avatar użytkownika
Kotin
Fanatyk
 
Posty: 2170
Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 5:58 pm
Lokalizacja: Grodzisk Maz., Warszawa
Imię: Darek
Motocykl: Yamaha FJR
W siodle: 100-200 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Avalon » Pt wrz 04, 2015 4:19 pm

W kwestii abs'u... :naughty:
Polecam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Dylu » Pt wrz 04, 2015 8:57 pm

Avalon napisał(a):Dylu, bierz Goramowego szerszenia. Kupiony w Honda Plaza, przysłowiowa "igła", a Goramo dba o motocykle jeszcze lepiej niż ja. (nad czyn bardzo ubolewam)

Chętnie, tylko kolega nie chce sprzedać za tyle ile ja jestem w stanie zapłacić ;)
Avatar użytkownika
Dylu
Użytkownik
 
Posty: 91
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2015 11:17 am
Imię: Tomek
Motocykl: CB1R

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Avalon » So wrz 05, 2015 11:14 am

Dylu napisał(a):
Avalon napisał(a):Dylu, bierz Goramowego szerszenia. Kupiony w Honda Plaza, przysłowiowa "igła", a Goramo dba o motocykle jeszcze lepiej niż ja. (nad czyn bardzo ubolewam)

Chętnie, tylko kolega nie chce sprzedać za tyle ile ja jestem w stanie zapłacić ;)

Nie znam szczegółów negocjacji, ale trochę się Mariuszowi nie dziwię, bo oferowany sprzęt jest w 100% pewny. Chyba lepiej wydać trochę więcej i być zadowolonym z udanego zakupu, niż trafić na jakiegoś odpicowanego zjeba.
Malcolm Young RIP 1953-2017
Avatar użytkownika
Avalon
Fanatyk
 
Posty: 3097
Dołączył(a): N paź 16, 2011 4:17 pm
Lokalizacja: Dawniej Wa-wa, teraz wieś na Mazowszu
Wiek: 59
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A '8
W siodle: 100-200 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez raphi » So wrz 05, 2015 11:22 am

Nic lepszego się nie znajdzie z używanych. Wszystko inne co jest tańsze bedzie zwyczajnie gorsze. Nie wiem o ile sie rozmijacie ale jesli o kilka stowek to IMO nie warto bo poszukiwanie sprzetu tez kosztuje a CB1000R to nie VW Golf ze kazdy pod domem ma 700 sztuk do obejrzenia.

Ale oczywiscie rozumiem ze budzet moze byc ograniczony i wyzej dupy nie podskoczymy. Znam to z autopsji.

Z powyzszego powodu jezdze skuterem a nie motocyklem.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Dylu » So wrz 05, 2015 12:38 pm

Avalon napisał(a):
Dylu napisał(a):
Avalon napisał(a):Dylu, bierz Goramowego szerszenia. Kupiony w Honda Plaza, przysłowiowa "igła", a Goramo dba o motocykle jeszcze lepiej niż ja. (nad czyn bardzo ubolewam)

Chętnie, tylko kolega nie chce sprzedać za tyle ile ja jestem w stanie zapłacić ;)

Nie znam szczegółów negocjacji, ale trochę się Mariuszowi nie dziwię, bo oferowany sprzęt jest w 100% pewny. Chyba lepiej wydać trochę więcej i być zadowolonym z udanego zakupu, niż trafić na jakiegoś odpicowanego zjeba.

Zgadzam się bez dwóch zdań, że lepiej zapłacić więcej za coś dobrego. Dlatego też złożyłem mu swoją ofertę, która i tak już lekko przekracza mój założony budżet, ale uznałem, że warto. W moim przekonaniu padła kwota - nazwijmy ją - "posezonowa". Rozumiem, że może to być za mało, ale zwyczajnie więcej niż planpwałem wydawać nie chcę ;) Na szczęście rynek motocykli na tym egzemplarzu się nie kończy. Być może za jakiś czas trafi się coś równie fajnego i w dodatku będzie miało ABS, kto wie.
Ciśnienia nie mam, sezon się kończy, czasu na jazdę też mam teraz niewiele. Jak by kupił to by kupił... jak nie to jeszcze poczekam. Lada chwila zaczną się pojawiać nowe ogłoszenia bo ludzie zaczną sprzedawać maszyny po sezonie zanim jeszcze "przekręci się im kolejna cyferka w rodowodzie" ;)
Avatar użytkownika
Dylu
Użytkownik
 
Posty: 91
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2015 11:17 am
Imię: Tomek
Motocykl: CB1R

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez goramo » So wrz 05, 2015 3:07 pm

Przejrzałem dzisiaj oferty CB1000R na allegro. Wnioski nasuwają mi się takie:
Po po pierwsze - nie ma tego dużo. Raptem 1 strona ogłoszeń. Mało widać osób pozbywa się tego motocykla, bo co tu ukrywać - fajny to sprzęt. :thumbsup:
Po drugie - myślałem, że moja cena jest jakaś wypierdzielona w kosmos, a tu się okazuje, że z ceną WYWOŁAWCZĄ plasuję się mniej więcej po środku stawki. :roll: Więc ja, jak na razie, nie widzę w ogłoszeniach "cen posezonowych". Chyba jeszcze na to trochę za wcześnie. :wink:


A tak w ogóle ilekroć nie wsiądę na Bzyka i się przejadę, to na prawdę mam coraz mniejszą ochotę się go pozbywać. Mówię szczerze.

Ciśnienia na sprzedaż nie mam, finanse mnie w żaden sposób nie przygniatają żebym musiał gorączkowo pozbywać się moto i zjeżdżać mocno z ceny. Poza tym motocykl nie koń - karmić go nie trzeba, nie zdechnie. A jakikolwiek serwis jeszcze daleeeko. :smile: Dopiero co niecały 1000km temu wymieniłem olej, zawory do sprawdzenia teoretycznie za następne 12 tys, a tak na prawdę można to sobie darować, bo i tak nic nie będzie do zrobienia. :smile: Świeczki do wymiany dopiero za około 35 tys km. :smile: A ubezpieczenie kosztuje raptem 90 zeta na rok. :smile:

Kuźwa, nie ma sensu sprzedawać.... :lol:
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez Dylu » So wrz 05, 2015 3:51 pm

Spotkajmy się w takim razie w połowie, pomiędzy kwotą którą "przebolejesz" - jak to ładnie nazwałeś ;) a moją propozycją.

Poszło PM :)
Avatar użytkownika
Dylu
Użytkownik
 
Posty: 91
Dołączył(a): Śr wrz 02, 2015 11:17 am
Imię: Tomek
Motocykl: CB1R

Re: Kupię: Honda CB 1000R

Postprzez goramo » So wrz 05, 2015 5:30 pm

Dylu, cena którą podałem na początku (w pierwszej prywatnej wiadomości) była minimalną, za jaką chciałem sprzedać. Z resztą padła ona w odpowiedzi na dokładnie tak postawione pytanie, prawda? :wink: :)

Potem pomyślałem, że dla ludzi z forum jestem jeszcze w stanie zrobić "promocję" :biggrin: :cheers: Stąd padła cena "przeboleję", która jest właśnie adekwatna do tego określenia. :rolleyes: Mimo, że jest ona znacznie poniżej moich oczekiwań, to stało się - taka padła, więc byłoby nieładnie i nieelegancko gdybym się z niej wycofał. Jednak poniżej już na prawdę..... kurde..... ehhh....... :| :-?






:roll: :unsure: :down: .................. opuszczę jeszcze na butelkę rudej wódy, lub zbiornik wachy. :bag:


Pojszło PW.
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości