Tu wrzucamy oferty zakupu
Zablokowany

Re: kupno cbf 1000

Pt sie 10, 2012 9:27 pm

Jurek daj na PW jaka cena - kumpel szuka CBF

Re: kupno cbf 1000

So sie 11, 2012 2:39 am

Jurek,no co Ty......
A obiecany barszczyk?
Nie poddawaj się zbyt łatwo .Wiesz ,że na takich transakcjach zawsze się traci.
Daj info na priva o cenie.

Re: kupno cbf 1000

Pn sie 13, 2012 7:19 am

Jurek napisał(a):remeczek7 Skoro interesuje Cię 1000ka to może zainteresuje Cię moja sztuka?
Z polskiego salonu rok produkcji 2008 ale kupiona i zarejestrowana 2009 serwisowana w Honda-Daszuta.
Kolor srebrny wersja Silverline z dolnymi owiewkami.W pełni okufrowana-centralny oraz boczne kufry Hondowskie.
Przebieg 23kkm wszystko udokumentowane w książce serwisowej.Zamontowana oliwiarka,dorzucę drugą szybę turystyczną,tylne nadkole,ale akurat ono nie jest od tego modelu i trzeba by po majsterkować żeby zainstalować.Na wiosnę zmieniona tylna guma i oczywiście zrobiony przegląd.
Jak masz pytania wal śmiało.

:nono: :bash: nie rób tego :hammer: :bored: :thumbdown: :frusty: :wallbash:

Re: kupno cbf 1000

Pn sie 13, 2012 1:07 pm

Mogę też poprosić o info o cenie na PW?

Re: kupno cbf 1000

Pn sie 13, 2012 4:54 pm

W weekend byłem pogłaskać moją eFkę tzn. umyć,nawoskować itp. i tak mi żal dupę ścisnął,że jednak nie będę jej sprzedawał.
Tym bardziej po reakcji i naciskach przyjaciół z forum :thumbsup: dziękuję Wam przyjaciele za wsparcie i wybicie z głowy głupiego pomysłu :thumbsup:

Odp: kupno cbf 1000

Pn sie 13, 2012 5:28 pm

Mi też wybili z głowy :-) Jak Ci kiedykolwiek przyjdzie myśl o sprzedaży to napisz o tym na forum i poczekaj 2h ;-)

Re: kupno cbf 1000

Wt sie 14, 2012 7:06 am

Jurek napisał(a):nie będę jej sprzedawał.


:clap: :clap: :clap:

Odp: kupno cbf 1000

Wt sie 14, 2012 7:46 am

Jurek napisał(a): dziękuję Wam przyjaciele za wsparcie i wybicie z głowy głupiego pomysłu :thumbsup:


Wracasz do żywych :-). Depresja zwalczona :-).

Re: kupno cbf 1000

Wt sie 14, 2012 8:08 am

Jurek napisał(a):W weekend byłem pogłaskać moją eFkę tzn. umyć,nawoskować itp. i tak mi żal dupę ścisnął,że jednak nie będę jej sprzedawał.
Tym bardziej po reakcji i naciskach przyjaciół z forum :thumbsup: dziękuję Wam przyjaciele za wsparcie i wybicie z głowy głupiego pomysłu :thumbsup:

:clap: :clap: :clap:
To dziś szybciutko nakulaj kilka km, żeby decyzję utrwalić :cool: I zapinaj tobołki, bo zaraz zlocik (może znów jakiś naklejeczki zrobimy, to dostaniesz dwie :naughty: )

Re: kupno cbf 1000

Wt sie 14, 2012 8:34 am

Jurek,w ten weekend włóczę się niestety z małżowiną po okolicach-gdzie na barszczyk się spotkamy??
Zablokowany