[K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Tu wrzucamy oferty zakupu

rama cbf 600

Postprzez Artur93 » Śr mar 06, 2013 10:02 pm

Witam , mam pytanie czy do cbf 600 z roku 2004 odejdzie rama z cbf 600 2008 ? wiem, ze był lifting , ale może rama nie uległa zmianie ?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
Artur93
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): N maja 20, 2012 9:31 pm
Imię: Artur
Motocykl: cbf 600
W siodle: <100 kkm

Re: rama cbf 600

Postprzez Tiarus » Cz mar 07, 2013 7:42 am

Witaj Kolego,
to już Twoje drugie podejście do forum (i drugie do tematu ramy).

Zapraszamy do powitalni :smoke:
Podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi, to się wita/pozdrawia :]

btw. poprzednio jak pytałeś o tę ramę, to kilka osób chciało Ci pomóc, ale nie podjąłeś dyskusji.
Może zatem odpowiesz na wcześniej zadane pytania z tego wątku?

dlaczego nie chcą Ci zarejestrować motocykla?
Może zgodnie z sugestią podeślij fotki...?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez Artur93 » Cz mar 07, 2013 8:09 am

Teraz sie podejme dyskusji. Motocykl nie był skasowany stoi cały . Sprawa wygląda tak . Moto kupione na angielskich blachach . Moto kupił mój brat i miał problem przy rejestracji (nie wiem dokładnie dlaczego ) . Moto stoi tak juz 3 rok . Brat olał sprawe , nie pytajcie dlaczego bo sam nie wiem widocznie ma cos nasrane , nie wiem (trudno jego wybór) . Ja kocham motocykle i nie moge patrzec jak tak stoi i zamiast kupic cos swojego (narazie mam ok. 5 tys zł ), wolałbym kupic rame i sam go zarejestrowac . Taki układ mu odpowiada , daje mu 4 tys kupuje rame i mam moto z 2004 z 10k mil przebiegu w stanie bdb . Nie jest żaden kradziony ani nic z tych rzeczy . Mam nadzieje , że choc troche mnie zrozumieliscie . Na allegro stoi rama na sprzedaz z motocykla 2008 r dlatego pytam . Juz przez rok poszukuje ramy i nic z tego .

Jeżeli chcecie fotki , nie ma problemu .

Pozdrawiam
Artur93
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): N maja 20, 2012 9:31 pm
Imię: Artur
Motocykl: cbf 600
W siodle: <100 kkm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez Tiarus » Cz mar 07, 2013 8:14 am

Artur93 napisał(a):Teraz sie podejme dyskusji.


O to chodzi :) :thumbsup:


Problem, że jest moto i chcesz nim jeździć jest aż nadto zrozumiały chyba dla wszystkich na tym forum :rolleyes: :naughty:

Tylko nie rozumiem jednej kwestii.
Piszesz, że moto kupione z Anglii i nie wiesz dlaczego nie mogło być zarejestrowane. Napisałeś, że nie było skasowane, stoi całe.

To na co ta rama?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez Artur93 » Cz mar 07, 2013 8:25 am

Moto z Anglii od jakiegos posrednika. Jak mowiłem wcześniej nie wiem dlaczego jest problem przy rejestracji . Obiło mi sie o uszy , ze czegos mu brakuje w dokumentacji . Jak juz tez napisałem , moj brat olał sprawe . Rama jest mi poto , aby go zarejestrowac w Polsce na nowych numerach i papierach . Mineło juz 3 lata od kupna i teraz juz nie ma co odgrzewac starego kotleta .
Artur93
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): N maja 20, 2012 9:31 pm
Imię: Artur
Motocykl: cbf 600
W siodle: <100 kkm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez Turos » Cz mar 07, 2013 9:27 am

Artur idź do urzędu i wypytaj co jest potrzebne, jakie masz papiery i przedstaw jaką masz sytuację. Może nie jest tak źle jak by się wydawało. :) A może chodzi o jakies tłumaczenie, albo jakiś przegląd? :P
Z tym słyszałem, a mówi się to tak jest, że strach ma wielkie oczy, a na końcu chodzi o jakąś duperelę. Dobrze, że podjąłeś temat :thumbsup:
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez marcel » Cz mar 07, 2013 9:49 am

turos napisał(a):Artur idź do urzędu i wypytaj co jest potrzebne, jakie masz papiery i przedstaw jaką masz sytuację. Może nie jest tak źle jak by się wydawało. :) A może chodzi o jakies tłumaczenie, albo jakiś przegląd? :P
Z tym słyszałem, a mówi się to tak jest, że strach ma wielkie oczy, a na końcu chodzi o jakąś duperelę. Dobrze, że podjąłeś temat :thumbsup:


Może nie ma potwierdzenia wyrejestrowania w Anglii
marcel
Użytkownik
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 17, 2013 2:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Imię: Marcin
Motocykl: będzie CBF 600S
W siodle: <100 kkm

Re: [K] Rama z papierami HONDA CBF 600 S 2004 r

Postprzez konjo8ds » Cz mar 07, 2013 12:02 pm

marcel napisał(a):
turos napisał(a):Artur idź do urzędu i wypytaj co jest potrzebne, jakie masz papiery i przedstaw jaką masz sytuację. Może nie jest tak źle jak by się wydawało. :) A może chodzi o jakies tłumaczenie, albo jakiś przegląd? :P
Z tym słyszałem, a mówi się to tak jest, że strach ma wielkie oczy, a na końcu chodzi o jakąś duperelę. Dobrze, że podjąłeś temat :thumbsup:


Może nie ma potwierdzenia wyrejestrowania w Anglii

a masz tablice i dowód rejestracyjny? jeśli tak to nie powinno być problemu z zarejestrowaniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości