[kupie] crashpady

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: [kupie] crashpady

Postprzez Malenstfo » Śr cze 27, 2012 7:22 pm

Tylko po co to wszystko powyżej ?

My już Cie zdążyliśmy poznać i polubić wiec nie musisz pisać wypracowania jaka to jesteś :thumbsup:

Jak będzie trzeba pogłaszczemy a jak będzie trzeba skarcimy ;p - i to bez pozwolenia ;p0

Więc się nie przejmuj - puki nie jesteś przemądrzałą, zarozumiałą i obrażającą innych bestią to wszystko jest ok - znamy się (chyba) na wszelkiej maści żartach ... znaczy kotach..
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [kupie] crashpady

Postprzez zbyhu » Śr cze 27, 2012 8:36 pm

Crash-pady, to tylko na tor. A i to, im większe i krótsze (mniejsza dźwignia) tym lepiej.
Standardowe crash-pady dostępne na rynku (długie i wąskie) przy glebie powodują urwanie mocowania silnika. I dupa, naprawa nieopłacalna.
Gmole uratują silnik lepiej. Ale przeszkadzają, jeśli chcesz jeździć ostro. Dziś byłem na torze w Radomiu i gmole były dla mnie ograniczeniem. Ale przez poprzednich 5 lat zwykłej eksploatacji moto, nie stanowiły one żadnego problemu.
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7387
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: [kupie] crashpady

Postprzez mik72 » Śr cze 27, 2012 10:45 pm

zbyhu napisał(a):Crash-pady, to tylko na tor. A i to, im większe i krótsze (mniejsza dźwignia) tym lepiej.
Standardowe crash-pady dostępne na rynku (długie i wąskie) przy glebie powodują urwanie mocowania silnika. I dupa, naprawa nieopłacalna.
Gmole uratują silnik lepiej. Ale przeszkadzają, jeśli chcesz jeździć ostro. Dziś byłem na torze w Radomiu i gmole były dla mnie ograniczeniem. Ale przez poprzednich 5 lat zwykłej eksploatacji moto, nie stanowiły one żadnego problemu.


Ups easy rider........ czas zmienić moto
CBF 600 black tourist
Avatar użytkownika
mik72
Znawca
 
Posty: 227
Dołączył(a): N paź 09, 2011 4:13 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 51
Motocykl: CBF600 black tourist
W siodle: 100-200 kkm

Re: [kupie] crashpady

Postprzez Tiarus » Cz cze 28, 2012 6:32 am

Malenstfo napisał(a):Tylko po co to wszystko powyżej ?
My już Cie zdążyliśmy poznać i polubić wiec nie musisz pisać wypracowania jaka to jesteś :thumbsup:


Dziękuję za dobre słowo. Podniosłeś mnie na duchu.

Też tak myślałam, ale w tzw. praniu wyszło, że nie do końca idea pokrywa się rzeczywistością. Obrazek Obrazek

Więc już nie masakruję temata i zawijam się z tym comming outem.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [kupie] crashpady

Postprzez Antek » Cz cze 28, 2012 3:17 pm

Szczerze, tym razem się sprawdziły całkiem nieźle, ktoś je kupuje i produkuje, wiem mogą rozjebać silnik, ale jednak ktoś musiał nadtym pomyśleć, co będzie to będzie, jak trafię na jakieś gmoliki to kupię, póki co wymienił bym startego padalca.
Antek
Znawca
 
Posty: 214
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 10:14 pm
Lokalizacja: Sieradz, Wrocław
Wiek: 31
Motocykl: CBF600N

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości