[kupię] Motocykl Honda CBF 600

Tu wrzucamy oferty zakupu

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez MisiekK » Cz lip 05, 2012 3:11 pm

Inżynier napisał(a): Wiem...., wiem..... zawsze osoby z forum maja rację a nowicjusze nigdy....., bez względu o co chodzi.... :naughty:

Jeśli spojrzysz na daty zarejestrowania się na forum to zobaczysz że ja też jestem tu bardzo nowy.
Chciałem Ci napisać, że rozumiem jaki to problem znalezienie właściwej oferty dla siebie, bo pamiętam sprzed ledwie kilku jeszcze miesięcy jak to było.
Ale motor ma być Twój (czy raczej Wasz - Twój i Damy) więc sam musisz najwięcej za tym pochodzić :) My, czy w ogóle inni ludzie, chętnie pomożemy, ale tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie :)
Jeśli odebrałeś to jako jakieś mądrzenie się to sorry, nie było to moją intencją :)

4kowal napisał(a):Ostatnio ludzie na forum strasznie sciśnieniowani są. Może to przez pogodę.

Jeśli jeszcze jestem ściśnieniowany to przez dzisiejszą awanturę w pracy.
Choć nie. Nie jestem ściśnieniowany. Bardziej ubawiony:zabawni są ludzie którzy krzyczą w sądzie :P
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Tiarus » Cz lip 05, 2012 3:12 pm

Już Wam się chłopaki zołza załącza :> (czy tam ciśnienie jak kto woli... ale to cholera strasznie widać. O co kaman? :scared: )

Mojej Nudziary szukałam jakieś 1,5-2 miesiące, i to 500, których nie ma dużo.

Klucz to niestety śledzenie ofert, RSS wiecznie w tle i łap za telefon, jak coś wygląda dobrze - najlepsze okazy znikają szybkooo... Zatem, nie obejdzie się bez śledzenia.

A jeśli chodzi o kolegów z foruma - co najmniej trzem mogę złożyć podziękowania za osobiste zaangażowanie.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez MisiekK » Cz lip 05, 2012 3:21 pm

Tiarus napisał(a):Klucz to niestety śledzenie ofert, RSS wiecznie w tle i łap za telefon, jak coś wygląda dobrze - najlepsze okazy znikają szybkooo... Zatem, nie obejdzie się bez śledzenia.


Prawda! Krótko i w temacie! Wiwat Tiar! :clap:
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Malenstfo » Cz lip 05, 2012 4:07 pm

MisiekK napisał(a):Jeśli jeszcze jestem ściśnieniowany to przez dzisiejszą awanturę w pracy.
Choć nie. Nie jestem ściśnieniowany. Bardziej ubawiony:zabawni są ludzie którzy krzyczą w sądzie :P


Ja nie krzycze w sadzie bo jeszcze nigdy w sadzie (wlasciwie na sali sadowej) nie bylem ... Ale zycie jest jakie jest wiec zapewne wszystko przedemna :) jeszcze :blink:
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Inżynier » Cz lip 05, 2012 4:26 pm

No i pierwsza propozycja hondy się trafiła :clap:
viewtopic.php?f=26&t=1243
Wie ktoś coś na temat tego motorka?

,,Pochodzenie z polskiego salonu, pełna dokumentacja, kluczyki, faktura zakupu, książka serwisowa, instrukcja obsługi.

Historia motocykla:
szukałem CBF kilka miesięcy, mniej ważna była cena, ważniejsze pochodzenie i stan techniczny. W końcu w styczniu tego roku znalazłem. Po rozmowie z właścicielem bez wahania pojechałem do Dąbrowy Górniczej ( stąd takie nr rej. , nawet nie przerejestrowałem na siebie ) i zakupiłem. Motocykl sprzedawał prawnik - który zrobił nim od zakupu w salonie 1750 km. Motocykl wyglądał i był nowy, po prostu nowy.

Wyposażenie:
- alarm, dwa piloty
- wyświetlacz biegów
- gniazdo 12 V z przekaźnikiem
- grzane manetki oxford
- olejarka wilku
- stelaże boczne/centralny
- komplet 3 kufrów GIVI
- szyba turystyczna GIVI 303 ST
- deflektor na szybę
- uchwyt navi
- akcesoryjne osłony dłoni
- crashpady / w zasadzie do zmiany na gmole /

Wartość akcesoriów to ponad 5000 zł / na wszystko mam rachunki /
CBF jest maksymalnie doposażona pod względem turystyki i komfortu użytkowania.
Przez te parę miesięcy zrobiłem nią blisko 10.000 km, obecny przebieg 11500 km - w 100% oryginalny - mogę to poświadczyć pisemnie. Większość przebiegu została zrobiona w czerwcu podczas wyjazdu w Alpy. Pozostałe kilometry to majówka w Bieszczadach i reszta w koło komina.\
Motocykl jest absolutnie bezwypadkowy. Udzielam w razie sprzedaży co najmniej 3 miesięcznej gwarancji i zgadzam się na inspekcję w ASO lub jakimkolwiek innym warsztacie motocyklowym.
CBF jest z 09.2008r. , na wtrysku, z ABS. Cena jak wiesz nie będzie niska ~ 24.000 zł,,



Wart swojej ceny czy nie waszym zdaniem.... Jak ktoś znajdzie troszkę czasu to niech żuci okiem... :) Będę bardzo wdzięczny za waszą pomoc. Wygląda OK, choć troszkę drogo no ale jest pełne turystyczne doposażenie - a to wiadomo też kosztuje. Brać czy nie?
Inżynier
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 12:42 pm
Lokalizacja: Witkowice koło Kęt i koło Bielska
Wiek: 37
Imię: Adam
Motocykl: Sprzedany Cb500
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Tiarus » Pt lip 06, 2012 12:18 pm

Nie wiem na ile szperałeś na naszym forum, ale właśnie mi na RSSsie wyskoczyła CBFa naszego kolegi :)

Więcej szczegółów TU.
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Inżynier » Pt lip 06, 2012 12:25 pm

Nie wiem na ile szperałeś na naszym forum, ale właśnie mi na RSSsie wyskoczyła CBFa naszego kolegi :)
Więcej szczegółów TU.

O dzięki wielkie bo tej nie zauważyłem jakoś :blink: :clap: Fajnie w takim razie mam już dwie oferty..... :tongue: :clap:
Inżynier
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn lip 02, 2012 12:42 pm
Lokalizacja: Witkowice koło Kęt i koło Bielska
Wiek: 37
Imię: Adam
Motocykl: Sprzedany Cb500
W siodle: <100 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez bonusikkk » Pt lip 06, 2012 4:36 pm

Widzę że kolejna rozmowa na temat mej CBF'ki :P
Pozwolę sobie dopisać że gwarancję na nią udzielam! :)


Pozdrawiam
Bonus
bonusikkk
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr cze 20, 2012 10:27 am
Lokalizacja: Kraków Skawina
Wiek: 34
Imię: Krzysztof
Motocykl: e65 BMW
W siodle: >300 kkm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez Tiarus » Pt lip 06, 2012 6:04 pm

He he, jak masz dobrego sprzęta, to może szybko pójdzie :D
A wyłapany, bo zdaje się, że gdzieś go dziś odświeżałeś i mi wyskoczył. :biggrin:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [kupię] Motocykl Honda CBF 600

Postprzez kamoreks » N lip 08, 2012 7:21 pm

OFF TOPIC: Ja będę miał na sprzedanie za jakieś kilka lat CBF 600 N :) Ale przebieg szacuje na jakieś 50 tysięcy.
kamoreks
Użytkownik
 
Posty: 160
Dołączył(a): Pt maja 25, 2012 6:52 am
Lokalizacja: ok. Lodzkie
Wiek: 34
Motocykl: K-125
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości